reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Podróże małe i duże :)

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Milutko sobie pooglądać zdjęcia z fajnych miejsc. Dlatego czekamy tutaj na fotki z fajnych miejsc, tych bliższych i tych dalszych ;D ;D ;D ;D z naszymi pociechami lub ze starych dobrych czasów.
Dziewczęta to dzieła chwalić się !!!!!!!!

reklama

marzena9

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
znaczy trzeba tutaj przeniesc nasze zdjecia z watku o "chwaleniu sie i zaleniu"... ;D

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
nie nie, tylko trzeba wklejać dużo nowych, bo ja jestem mały maniak zdjęciowy ;D ;D ;D ;D

fusik

Mama 2006/2010
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
ok to ja zaczynam
Zaczeliśmy swoją przygode z podróżowaniem od Polski. Od kilku lat zwiedzamy nasz kraj miejsce po miejscu. Niestety ale większośc zdjęć miałam robionych aparatem z "duszą" ( czyli kliszą) i trochę potrwa aż zeskanuje i powklejam. Dopiero od dwóch lat podróżowaliśmy równiez za granicę. Pierwsza wyprawa to wycieczka do Chorwacji - do Makarskiej, druga już samodzielna z przyjaciólmi równiez Chorwacja Makarska, oraz Czarnogóra .
A to są zdjęcia z wyprawy do Zespołu Pałacowo - Parkowego w Nieborowie

fusik

Mama 2006/2010
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
a to mała ciekawostka - w Chorwacji było pełno reklam po polsku :)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry