reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Podróże małe i duże :)

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Dołączył(a)
15 Październik 2005
Postów
2 922
Miasto
Warszawa
Milutko sobie pooglądać zdjęcia z fajnych miejsc. Dlatego czekamy tutaj na fotki z fajnych miejsc, tych bliższych i tych dalszych ;D ;D ;D ;D z naszymi pociechami lub ze starych dobrych czasów.
Dziewczęta to dzieła chwalić się !!!!!!!!
 
reklama

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Dołączył(a)
15 Październik 2005
Postów
2 922
Miasto
Warszawa
nie nie, tylko trzeba wklejać dużo nowych, bo ja jestem mały maniak zdjęciowy ;D ;D ;D ;D
 

fusik

Mama 2006/2010
Dołączył(a)
13 Lipiec 2006
Postów
2 572
Miasto
Łódź
ok to ja zaczynam
Zaczeliśmy swoją przygode z podróżowaniem od Polski. Od kilku lat zwiedzamy nasz kraj miejsce po miejscu. Niestety ale większośc zdjęć miałam robionych aparatem z "duszą" ( czyli kliszą) i trochę potrwa aż zeskanuje i powklejam. Dopiero od dwóch lat podróżowaliśmy równiez za granicę. Pierwsza wyprawa to wycieczka do Chorwacji - do Makarskiej, druga już samodzielna z przyjaciólmi równiez Chorwacja Makarska, oraz Czarnogóra .
A to są zdjęcia z wyprawy do Zespołu Pałacowo - Parkowego w Nieborowie
 
reklama
Do góry