reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróże małe i duże :)

I jeszcze

2nz9.jpg


6sb9.jpg


A oto i nasza mała podróżniczka
4ta8.jpg


Basia dopiro się uczę :laugh: Ale tak napewno nie będę. ;D ;D
 
reklama
Oj Baśka podobny podobny nie da się ukryć ;D ;D Zwłaszcza na tym zdjęciu w suwaczku. Niby są różni, a jednak mają cos z siebie...
Ja też ostatnio ciągle sobie wmawiam że mój niuniuś jest do mnie podobny ;D ;D ;D
 
Sumka to tylkoczesc parku co pokazalam... jest tam kilka hektarow...nawet jak wejdzie 2000 osob to kazdy znajdzie zaciszne miejsce dla siebie...i co mi sie najbardziej spodobalo ze jest dam duzoooo krzesel i lezakow... Jezdzi tam tez kolejka waskotorowa i mozna z miejsca na miejsce nia sie poruszac...Na nastepne lato napewno Noemi bedzie pluskac sie na wodnym placu zabaw ;D ;D ;D
 
Patrycja nigdzie bym nie wyjezdzala gdybym miala taki raj na miejscu i takie widoki z balkonu ;) PIeknie poprostu, przypomina mi sie Hyde Park w Londynie, ale ja tesknie do tego miejsca ...Slicznie razem wygladacie z Noemi a tatus peka z dumy - corunie zawsze sa tatusiowe hehe :D
 
reklama
Super ten park
W Polsce to na pewno by wszystko rozkradli ( szczególnie te krzesełeczka), pomazali farbami, itp. A jeśli nie to wstęp kosztowałby ok 20 zł.

piękny zakątek przy tym wodospadziku - wykupiłabym wyłącznośc na to miejsce i na tych krzesełeczkach :)
 
Do góry