reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróże małe i duże :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A my na długi weekend nigdzie się nie wybieramy, bu. Niestety u mnie w robocie jest wtedy największy kocioł (4 maja jest Floriana czyli święto strażaka), eh...
Za to dwa ostatnie tygodnie czerwca spędzam z Misiem pod Łebą. Vici, a Ty dokładnie kiedy będziesz w Łebie? Bo widzę, że masz na pasku, że za 99 dni :tak:
 
reklama
My tez nigdzie sie nie wybieramy na dluzszy weekend bo przyjezdzaja do nas moj brat z dziewczyna. Chyba zeby im cos wypadlo to moze w ostatniej chwili gdzies pojedziemy.
 
My weekend majowy zaczynamy urodzinami Antosia, bedzie grill, torcik i duza imprezka, zaprosilismy 35 osob, w sumie cała rodzina;-) słoneczko tez ma byc, imprezka bedzie dwudniowa;-) w sumie tylko 1 urodziny i 18 wyprawia sie takie huczne, na pierwszych bedziemy i nie wiem czy na 18 synus nas zaprosi:laugh2: :laugh2:
a poźniej jedziemy z mężem na dwa dni do Drusgiennik na Litwe do parku wodnego, nowiutki, podobno super, to uzdrowisko;-)
 
A my z niunią na długi weekend wybieramy sie na działeczke i tam chyba będzie tez roczek wyprawiony niuni.
Bo specjalnie nie będzie mi się chciało zjechac do domu na imprezke.Chyba ze nam pogoda nie dopisze.
 
Woloszki a nie chcecie do tych gości jeszcze szalonej kotki ;-) ??
My wyjeżdżamy na rejs, Julek do dziadków (pierwsze nasze rostanie dłuższe niż kilka godzin!!).
I tylko kota trzeba gdzieś ulokować. Zawsze jechała do moich rodziców, ale oni sobie w tym roku własną kotkę sprawili, mają jeszcze psa i byłby niezły sajgon. Tym bardziej, że ta nasza to taka niezależna dzikuska i z nikim nie umie się zgodzić.
Wyląduje pewnie u teściowej. Trudno... nie lubią się kobitki, ale jakoś się zniosa :-D
 
Zmiana planow bo jednak brat nie bedzie mogl przyjechac bo Justyna dostala nowa prace w wieziennictwie i zaczyna ja 2 maja :)) To teraz im sie bedzie dobrze zylo heheheh
Magdalena Maks i Maja by ja zameczyli juz to widze jakby zwiewala jakby ich tylko zobaczyla :tak:
 
Zuczek my do Łeby jedziemy pod koniec lipca,dokładnie 21 będziemy już nad morzem mmmmmmmmmmmmmmmmmmm jak bosko.
 
Vici, oooo. To może się spotkamy? Bo wstępnie też jadę pod koniec lipca na 3 tygodnie :-)
 
Było by super u nas jest pewne i jak będzie u Ciebie też pewne to daj znać.My jedziemy sami więc było by weselej.
 
reklama
A ja się strasznie cieszę bo mój Michał ma 9 dni wolnego i jedziemy do mojej rodziny na wieś. Niby nic wielkiego ale my ostatni wyjazd mieliśmy jak zaszłam w ciążę i od tamtego czasu Michał bez przerwy pracuje i strasznie się cieszę na ten wyjazd. resztą ja bardzo lubie jeżdzić na wieś uwielbiam ten spokuj jaki tam panuje.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry