reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróże małe i duże :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziś o 14 wyjeżdżam z Inguchą pociągiem.

Jej rzeczy zajęły 75% wielkiej torby - nie wiem, jak mam tam zmieścić jeszcze moje kosmetyki:confused: .
A na dodatek kupiłam wielki traktor w prezencie dla synka mojej kolezanki, do której jadę i (naiwna) myslałam, że się zmieści do torby:no: .

W sumie będę miała wózek-parasolkę, wielką torbę, torbę podręczną na ramię (niemałą), duży traktor w reklamówce i oczywiście Inguchę:-) .
 
reklama
Asiun No to niezle, duzo masz tych klamotow :-D :-D No ale moja mama mowila ze jak bylismy gowniarzami to jezdzila z nasza dwojka pociagiem, z wozkiem, torbami a nawet z nocnikiem bo ja sie brzydzila robic siku w pociagu :tak:
 
Asiun no ładnie tyle tobołków a ty sama pojechałaś z Ingunią pociągiem.
Zdaj tylko relacje jak wrócisz bo ja tez sama będę jechać do teściowej.Tylko mnie czeka podróż 10h.
 
Vici, ja jadę na 99%, chyba że w robocie coś wymyślą. Ale raczej jadę na bank. To się trza będzie jakoś zgrać i się spotkać na jakimś obiadku z maluchami :-)
 
Zuczek to cacy i do zobaczyska na rybce czy coś:-D:-D już mężusiowi mówiłam hehe ale się zdziwił.Twoją komórkę mam bo jest w danych a moją wyślę ci na priva no ale ona działą tylko w Pl bo tu mam austryjacką.Dostępna będe pod polskim nr od wieczora 20 lipca.No i dowiedziałam się,że chce nas na dzionek albo dwa zabrać do Trójmiasta i na Hel popłynąć a ja mam chorobę morską:-(ale dam rady(bo muszę;-))
Będziemy w Pl w połowie czerwca to zadzwonie i pogadamy:-D
 
Vici, no to supppperrro :tak: To czekam na info jak będziesz w Polsce :-D Zrobimy sobie picospotkanie. A do Trójmiasta zapraszam serdecznie :tak:
 
Ale wam dobrze.
Ja też chce nad morze,ale powiem ze po drodze nad morze vici możesz wpaść do mnie na kawkę chyba ze przez Bydgoszcz nie będziecie jechać.


 
Dzięki piękne.Jeszcze trasy nie znam ale w navi trzeba sprawdzić no i nie wiem bo my w nocy jechać będziemy to i wcześnie pewnie na miejscu będziemy.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry