reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poduszka dla ciężarnych

Dołączył(a)
20 Lipiec 2017
Postów
1
Hej :)
Moja przyjaciółka jest w ciąży i chcę jej kupić poduszkę dla ciężarnych. Jakie wypełnienie polecacie? Uznałam, że najlepiej spytać Mamusie, Wy najlepiej wiecie, co się sprawdza :)
 
reklama
Rozwiązanie
My mamy Chicco Boppy. Wypełnienie jest elastyczne, zachowuje kształt poduszki oraz dziecko nie zapada się w nią podczas karmienia.
My też mamy Chicco Boppy :) Dokładnie to jest jej największa zaleta - kładziemy na nią nawet już cięższego malucha (mój od początku jest ciężki :p ) i on zupełnie się nie zapada, ale jednocześnie ma miękko i przyjemnie. Mój maluszek ma 4 mce, mogłabym spokojnie karmić już bez poduszki, ale w domu karmię tylko z nią, bo jest mi najwygodniej i wtedy też nie bolą mnie w ogóle plecy.

A jak chodzi o poduszkę typowo do spania dla kobiety w ciąży, to kupiłam w Lidlu za chyba 40 zł i świetnie się sprawdziła. Prosta, wąska i długa na ok. 180 cm. :)...
My mamy Chicco Boppy. Wypełnienie jest elastyczne, zachowuje kształt poduszki oraz dziecko nie zapada się w nią podczas karmienia. Dużym plusem jest to, że można ja prać w całości w pralce - wypełnienie wraz z poszewką.
My znaleźliśmy już kolejne zastosowanie, a mianowicie podczas nauki siadania, służy jako podpora:)
dfb383aeb674326fmed.jpg
 
My mamy Chicco Boppy. Wypełnienie jest elastyczne, zachowuje kształt poduszki oraz dziecko nie zapada się w nią podczas karmienia.
My też mamy Chicco Boppy :) Dokładnie to jest jej największa zaleta - kładziemy na nią nawet już cięższego malucha (mój od początku jest ciężki :p ) i on zupełnie się nie zapada, ale jednocześnie ma miękko i przyjemnie. Mój maluszek ma 4 mce, mogłabym spokojnie karmić już bez poduszki, ale w domu karmię tylko z nią, bo jest mi najwygodniej i wtedy też nie bolą mnie w ogóle plecy.

A jak chodzi o poduszkę typowo do spania dla kobiety w ciąży, to kupiłam w Lidlu za chyba 40 zł i świetnie się sprawdziła. Prosta, wąska i długa na ok. 180 cm. :)
 
Rozwiązanie
Do góry