reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poduszka do spania w ciąży

Dołączył(a)
16 Wrzesień 2016
Postów
11
Od jakiegoś czasu noce są dla mnie w dużej mierze bezsenne, dlatego szukam ratunku. Wiem o poduszkach do spania w ciąży, ale nie potrafię zdecydować się na konkretną. Czy są wśród Was użytkowniczki, które mogłyby się podzielić opiniami? Dodam, że jestem wysoka, mam blisko 180 cm. Firmy, które w tej chwili rozważam to Poofi, Supermami i Motherhood (kolejność przypadkowa). Zależy mi na wygodzie, bezpieczeństwie i estetyce też :) oraz na tym, żeby nadawała się potem do karmienia. Poofi i Motherhood ma jeden typ (kształt), natomiast Supermami kilka, w tym polecaną "7" dla kobiet wysokich. Wcześniej myślałam o takiej typu "C" lub "9". Poradźcie proszę :)

[szukałam opinii na forum, ale nie znalazłam wyczerpujących informacji, albo stare wątki, stąd nowy temat]
 
reklama
Ja miałam cebuszke Ceba baby czy jakoś tak. 160 cm długości. Dla mnie była rewelacja, tylko mąż narzekał :D do karmienia też używałam ale sporadycznie.
 
Ja mam 171 cm i miałam Motherhood - polecam. Ale nawet nie próbowałam jej używać do karmienia, kupiłam zwykły rogal tej firmy
 
W całości. Ja miałam ją pod głową i między nogami. 100 proc. wygody
Złą długość podałam to 190 cm i była welurowa. Jest jeszcze z dżerseju.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry