reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poduszka FREJKA -potrzebuje porady

NowaNatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2015
Postów
1 814
witam ,potrzebuje porady .
otoz po badaniu rtg bioderek u synka stwierdzono niedokrwienie kostki nad bioderkiem .lekarz nakazal kupic frejke i nosic 24 na dobe przez ok 4 mc zaznaczyl tez ze biodra sa zdrowe i nie jest to dysplazja.jednak bardzo sie martwie czy owa frejka mu nie zaszkodzi ??
 
reklama
Może skonsultuj się jeszcze z innym ortopeda. Ja znam frejke tylko przy dysplazjach. Dziwne że jak jest niedokrwienie to trzeba unieruchomic. Lekarz raczej powinienem się znać, ale skonsultować z innym nigdy nie zaszkodzi
 
A pytałas lekarza o szerokie pieluchowanie?Poduszka frejki jest dośc sztywna dziecko musi w niej tylko leżeć a Twoje dziecko jest juz w tym wieku kiedy powinno miec nie ograniczone ruchy aby sie dobrze rozwijac ruchowo.
 
Dziekuje za odpowiedzi ,
No wlasnie nie zapytalam lekarza o pieluszkowanie, i tak jak Anek mówi frejka unieruchomi go a w necie nigdzie nie znajduje info o niedokrwieniu i frejce. Jej nie wiem co robić;\
 
My szeroko pieluchowalismy ale mały miał dysplazje na jedno bioderko. Ja sama mialam frejke do 9 miesięcy jeżeli chodzi o rozwój jeśli to Cię pocieszy zaczęłam chodzić na roczek. Ale nie o to chodzi najważniejsze to czy przy zdrowych bioderkach jest to potrzebne. A tu to chyba pomoże tylko inny lekarz dla pewności
 
Dziekuje za odpowiedzi umowilam wizytę za tydzień u innego lekarza ,do tego czasu szeroko bd pieluszkowac . Jeszcze tego nie robilam ,szeroko to na ile pieluszek 2-4?
 
reklama
Wkladasz pampersa. 2 pieluszki tetrowe kazali w szpitalu a mi położna potem kazała jedną flanelowa i owijasz tetrowa w trójkąt.
 
Do góry