reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poduszka Head Care

reklama
Rozwiązanie
Ja myśle ze co położna to inna opinia. Generalnie nie zaleca się żadnych poduszek dla niemowlaka i są to zalecenia who, zdaje się ze nawet do 2roku życia. Nawet jak ma spłaszczona główkę to to się unormuje, nie znam żadnego dorosłego ze spłaszczona głowa :-p chyba ze jest głowa spłaszczona tylko z jednej strony, ale wtedy bez kombinowania z poduszkami tylko do lekarza terapeuty
mi polecala polozna po urodzeniu synka bo maly mial z jednej strony plaska glowke, natomiast ja poszlam za rada rodziny i poprostu kladlam malego na drugiej stronie
maluch po mc nie mial zadnych dysproporcji
 
Ja myśle ze co położna to inna opinia. Generalnie nie zaleca się żadnych poduszek dla niemowlaka i są to zalecenia who, zdaje się ze nawet do 2roku życia. Nawet jak ma spłaszczona główkę to to się unormuje, nie znam żadnego dorosłego ze spłaszczona głowa :-p chyba ze jest głowa spłaszczona tylko z jednej strony, ale wtedy bez kombinowania z poduszkami tylko do lekarza terapeuty
 
Rozwiązanie
Do góry