reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poduszka Poofi dla kobiet w ciąży

Jouluatto

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Sierpień 2013
Postów
711
Miasto
Warszawa
Witajcie,

Z gory przepraszam jezeli powielam temat, nieste nie udalo mi sie znalezc na forum nic odnosnie tego produktu. Jestem obecnie w 6 tygodniu ciazy i mimo tak wczesnego etapu, moj brzuszek juz mocno urosl. Zaczyna mi dokuczac kregoslup, nie jestem tez w stanie znalezc wygodnej pozycji do spania w nocy, pewnie dlatego ze cale zycie spalam na brzuchu. Przypadkiem trafilam dzis na strone firmy Poofi i znalaznalm tam taka poduszke dla kobiet w ciazy: http://poofi.pl/shop/#/shop/products/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy/
na jej widok moj kregoslup mruczy z zachwytu, jednak przed dokonaniem zakupu chcialabym zasiegnac jezyka u bardziej doswiadczonych forumowiczek. Stosowal ktos moze taka poduszke? Poprawia ona wygode snu na boku? Bede bardzo wdzieczna za opinie :)
 
reklama
Jpuluatto, chcialam się podzielić z Tobą inforamcją o tej poduszce. Jestem tu nowa i właściwie to zalogowałam sie dlatego bo widziałam że pytasz o tą poduszkę. Ja poczatkowo w ogole nie rozumiałam istoty tego zakupu i nie kupiłam. Ale w czerwcu tak się złożyło, że byłam w Warszawie i akurat były targi dziecięce - wybrałam się z siostrą ( byłam w 30 tc) i poofi tez sie tam wystawiali. Z ciekawości zapytałam o co chodzi z tą poduszką i dostałam pakiet informacji, po przemyśleniu postanowiłam że wrócę po ta poduszkę i sprawdzę. do tej pory spałam z kocem albo z noga męża :) bo faktycznie czułam się lepiej mając coś między nogami- głupio brzmi, ale prawda jest taka, że bolały mnie biodra i miałam dośc leżenia na boku, a dodatkowo jak nic nie miałam między kolanami to miałam wrażenie że moją górna noga wazy tonę! do sedna. Poduszka ma kształt 9 i z tego co mi powiedziano- a ja potem sprawdziłam, nie jest to bez znaczenia. 9 daje Ci wsparcie pod plecami ale w taki sposób, że możesz sie na spokojnei położyć prawie na wznak- uwalniasz biodra, ale jednocześnie nadal lezysz na lewym boku czyli dzieckko ma swobodny dopływ krwi. To najwazniejsza cecha tej poduszki, która przemówiła do mnie :) poza tym ze jest na maksa wygodna ( i nawet teraz -prawie 3 miesiace po porodzie, nadal z nią spię) na rynku ne znalazłam innej poduszki która tak działa, ze odciąża prawy bok. Ja się bałam spać na prawym boku więc to było coś co do mnie przemówiło. W innym przypadku pewnie nadal podkładałabym sobei koc albo nogę męża :) Pozdrawiam i szczerze polecam.
 
Długo szukałam jakiś informacji na temat tej poduszki i przyznam szczerze, że miałam problem ze znalezieniem opinii. Trafiłam na to forum i opinię Oli i zdecydowałam się na zakup. Jestem zachwycona! Nie wyobrażam sobie ciąży bez niej. Skończyły się nocne męki (nie licząc oczywiście nocnego wstawania do ubikacji :) ) Skorzystałam z Dnia Darmowej Dostawy, więc według reklamy telewizyjnej można powiedzieć, że zaoszczędziłam :p A tak serio, to serdecznie polecam: jest naprawdę bardzo wygodna i doskonale wykończona. Moje Maleństwo już jest na świecie, a ja nadal z niej korzystam i chyba skuszę się jeszcze na poduszkę do karmienia i może zestaw do wózka? Szczerze polecam Poofi, bo naprawdę poduszka jest dokładnie taka jak w opisie producenta.
 
Dziewczyny chętnie bym Wam pomogła,ale niestety ja będąc w ciąży nie stosowałam takiej poduszki i na forach faktycznie trudno jest znaleźć jakąś opinię na jej temat...
 
Do góry