reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poduszka POOFI

Dołączył(a)
9 Lipiec 2010
Postów
2
Miasto
Katowice
Chciałabym zapytać o Wasze opinie na temat poduszki POOFI, czy faktycznie jest tak dobra jak o niej piszą? Chce poznać opinię zanim ją kupię - działa? ułatwia?
Bardzo dziękuję za info
 
reklama
Ja akurat obywałam się bez.Jak dla mnie poduszka do karmienia jak każda inna- żadna rewelacja.No,ale to Twój wybór.Ja nie kupowałam,siostra chciała mi pożyczyć swojej,ale stwierdzilam,że za dużo zamieszania- jak trzeba często karmić dziecko ,w różnych pozycjach( bo nieraz wolałam zwyczajnie się położyć razem z córeczką,to "ubieranie się" w to ustrojstwo tylko by mi utrudniło karmienie,a nie ułatwiło.Jak dla mnie kolejny "gadżet".Ale Twój wybór:tak:.Ja bym proponowała Ci wypożyczenie,jak masz mozliwość,do wypróbowania (choćby w szpitalu czy szkole rodzenia) i wtedy będziesz sama wiedziała.
Co do innych jej funkcji,jakie niby miałaby pełnić- hehe-"doklejone" na siłę;-).Dziecka nie powinno się po pierwsze sadzać opartego poduchami,leżaczek- bujaczek jest bardziej funkcjonalny itd.
No,ale skoro uważasz,ze kolejny zajmujący sporo miejsca gadżet Ci pomoże,kupuj...;-)
 
Ja kupiłam tą poduszkę i jestem z niej bardzo zadowolona, wcześniej miałam zwykłą fasolkę Motherhood i nie umywa się ona do poduszki Poofi, która jest miękka bardzo wygodna i trzyma się idealnie w talii. Wcześniej strasznie bolał mnie kręgosłup podczas karmienia bo musiałam się ciągle nachylać. Teraz karmienie przebiega bardziej komfortowo i moim zdaniem to jest jedyny gadżet,który jest potrzebny młodej mamie.
Zresztą znalazłam opinie o tej poduszce na blogu FabrykaWafelkow.pl blog i kilka komentarzy Poofi poduszka do karmienia więc możesz sama poczytać albo zapytać o radę bezpośrednio sprzedawcy.
 
ja w ogóle nie byłam przekonana do czegoś takiego jak poduszka do karmienia..dostałam od sasiadki ta z motherhood, ale ona jest strasznie twarda, wiec lezała w szafie a ja się posiłkowąlam inna poduszką. O poofi czytałam świetne opinie i ciekawa byłam czy to prawda. Kupiłam na próbe przez internet (Poofi | Baby accessories created with lovePoofi) , bo jest takie prawo, ze jak kupujesz przez internet to możesz w ciagu 2ch tygodni oddać bez podania przyczyny i dostajesz zwrot pieniedzy. Ale jak zobaczyłam tą poduszkę to nie było mowy o oddaniu jej. JEST GENIALNA! Dla mnei ważne jest tez to że jest duza, bo moj Filippo jest duzym chłopakiem :)

Mama_polci:
jesli sie zastanawiasz nad poduszką do karmienia to szczerze Ci polecam ta z poofi.
 
Jak dla mnie to szkoda pieniędzy, poduszka jak poduszka, wydaje mi się, że każda taka sama, ale jak uważasz inaczej i Cię stać to możesz kupować. Ja wolę trochę zaoszczędzić i kupić potem coś fajnego dziecku do ubrania czy zabawy.
 
Do góry