reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poduszka, rogal do karmienia

reklama
ja miałam taka poduszke kupiłam w " krasnal" niestety z racji tego ze byłam po cesarce poduszka przelezała ok 3 miesiecy do czasu az rana sie podgoiła
ale potem REWELACJA teraz jej juz nie uzywam ale lezy schowana i czeka na 2 bobaska
polecam
 
tylko musisz sprawdzic co poduszka ma w srodku i czy materiał jest sciagany np do prania?
ja miałam takie jakby kuleczki w srodku nie pamietam co to było bo kupował maz jak byłam jeszcze w szpitalu w sklepie krasnal za 65 zł
a materiał był na zamek
 
Chciałam zapytać o opinie mam które używały poduszek do karmienia. Jakie się sprawdziły? Ja zastanawiam się czy nie kupić takiej poduszki:
MAMO-TATO PODUSZKA DO KARMIENIA ROGAL ATESTOWANA (1452159331) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Czekam na opinie :-)

Mama Kozica, wygasłą niestety strona tej aukcji :-( a ja też rozważam zakup takiej poduszki. W pierwszym uśmiechu mają z motherhood, jedne za 65 zeta a inny rodzaj za prawie 120! No i nie wiem czy się opyla taką poduszkę kupować?? W sumie ma to w karmieniu pomagać?! Nie mogę się zdecydować, a wogule lepsza droższa czy to bez znaczenia???
 
Osobiście nie używałam, ale wiem od znajomych, którzy stosowali i okazała się rewelacją, :-) Do póki nie było ROGALA Mała miała problemy brzuszkowe, mamie drętwiały ręce od trzymania jej na rączkach, a ROGAL sprawił, że Maleńka się pięknie najadała, spokojnie leżała, nie połykała powietrza i skończyły się problemy brzuszkowo-kolkowe :-) po prostu super!
Gdybym urodziła drugie maleństwo na pewno bym się zdecydowała.
A na pytanie, czy warto... cóż...zawsze można sprzedać i dużą część kasy odzyskać. Nie każdego stać na nowe, a nie zniszczone też spełnia swoja rolę :-) Ważne, by pokrowiec był zdejmowany do prania.

Powodzenia.
 
Witam ja mam rogal do karmienia ze zdejmowaną poszewką... sprawdziła się szczególnie na początku gdy niunia była mała... kupił mi mąż w babyfancie za jakieś 49 zł jakoś tak... Jak karmiłam Natusię to na początku nie wiedziałam jak ją trzymać a jak miałam juz podusię to tak fajnie leżała na niej i spokojnie jadła, teraz już jest za duża na tą podusię ale wcześniej dużo z niej korzystałam...
 
Przyznam, że jeszcze nie słyszałam o takiej poduszce, ale z tego co teraz wyczytałam o niej, opinie na jej temat to może być bardzo pomocna w czasie karmienia. Może warto zainwestować?
 
reklama
Będąc w ciąży kupiłam taki rogal do karmienia, ale nigdy go nie używałam. Miałam nieplanowaną cesarkę, przez pierwsze tygodnie nie mogłam z tego rogala korzystać, gdyż bolała mnie rana po cięciu. A potem już go nie potrzebowałam - przyzwyczaiłam się do karmienia synka bez poduchy. Zatem jak dla mnie był to zakup zbędny. Ale oczywiście ile osób, tyle opinii :tak: Znam osoby, które były mega zadowolone z takiej poduchy.
 
Do góry