reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

podwójne l4

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez mitaginka, 10 Grudzień 2010.

 1. mitaginka

  mitaginka Fanka BB :)

  Witam,
  jestem w ciąży i przebywam na l4. Mój lekarz prowadzący pracuje w szpitalu, w którym chciałabym rodzić. Ostatnio jednak straciłam do niego zaufanie i poszłam na wizytę do innego, u którego w dalszym ciągu chciałabym prowadzić ciążę (ten nie pracuje z żadnym szpitalu), jednoczesnie nie chcę rezygnować z tego pierwszego ze względu na jego pracę w tym szpitalu. Nie chcę jednak, aby wiedzieli o sobie na wzajem.
  Moje pytanie brzmi: czy jeśli obu lekarzy wystawi mi l4 to może mieć to jakieś konsekwencje, czy wystarczy, że jedno dostarczę do zakłądu pracy, a drugie zniszczę?
  Dziękuję za odpowiedź
   
 2. reklama
 3. E. Słotwińska-Rosłanowska

  E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

  Druki zwolnienia są drukami ścisłego zarachowania i nie można ich po prostu niszczyć. Dokument wystawia się w kilku kopiach.
  Proponuję zamiast niszczenia dokumentu wziąć zwolnienie tylko od jednego lekarza.
   

Poleć forum