reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwójne Szczescie - Blizniaki

Hejka
Rzuska jezeli moge to odrazdzam taki wozek oj wiem cos z tego .Wozek taki dosc duzy a laczy sie z tym nie praktyczny np.drzwi nie zawsze miesci sie,
W sklepach szczegolnie mniejszych problemy z przejechaniem ,auto - zmierzcie czy bebedzie sie miecil poproscie w sklepie czy mozecie go tam na probe wsadzic.No i samolot ja lecialalam z wozkiem takim tu oj problem na styk sie miescil a przez bramki panowie go mi przenosili go nie dalam rady przejechac.
Polecam ten jeden na drugim sa zwrotne i lekkie .A i zobacz czy wozek ma skretne kola przydaja sie jak maluchy sa wieksze to wiadomo 2 wiecej wazy.
Co do rozkow ja uzywlam tylko je bo sa praktyczne lepiej je wyprac wiadomo kocyki sie po praniu robia brzydkie.A maluchy to im sie uleje to posikaja .Milam 4 spokojnie straczalo na zmiane :).Pozniej uzywlaam do wozka je .Teraz malychy je maja lalki w wozkach przykrywaja :).
Co do ubranek na poczatku nie musisz miec ich duzo dzieci bardzo szybko rosna .
A czasem az mi bylo zal ze nie mialy kiedy wychodzic wszytkiego .
Kup toszke wieksze pochodza dluzej.Mysle ze na poczatek kup wyprawke a potem jak maluchy sie urodza bedziesz wiedziala co i jak.Jak to mowia praktyka czyni mistrza sama bedziesz wiedziec co czego ile :)
Moje cory do 2 mies spaly w jednym lozeczku obok siebie byly kruszynki i przynajmiej czuly sie bezpieczne bo byly obok.Wiesz ze nawet czasem teraz znajduje je spiace razem w jedym lozeczku :) .jak masz jeszcze jakies pytania to pisz :).Pozdrawiam
zalaczam zdjecie jak spia me cory
 

Załączniki

  • DSC02534.jpg
    DSC02534.jpg
    91,4 KB · Wyświetleń: 135
reklama
Moje dziewczynki już są!!! Dużo przed czasem, ale zdrowe na szczęscie i śliczne jak dwa aniołki.Urodziły sie 3 października i nadal są w szpitalu, czekamy aż urosna do 2kg.Jak będę miała wiecej czasu to napiszę coś jeszcze, choc z bliźniakami czasu zawsze za mało, już o tym wiem......pozdrawiam
 
czesc jestem mama blizniakow maja 8miesiecy czy to normalne ze jeszcze nie siedza martwi mnie to bardzo.kiedy wasze zaczely siadac


Hej gratuluje blizniakow :)) Moze zadasz swoje pytanie na watku problemy z maluchami albo na glownym watku tam wiekszosc mam siedzii i napweno szybko udziela Ci odpowiedzii kochana :))


Pozdrawiam :)))) :-) :-) :-)
 
reklama
Do góry