reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj o 17:30 na YT i na FB babyboom.pl spotkanie dotyczące praw kobiet w ciąży. Zapraszam

Czy znasz kubeczek FERTI∙LILY, stworzony dla par, które mają problemy z poczęciem? Teraz możesz kupić go ze zniżką. Natomiast, jeśli z niego korzystałaś, proszę podziel się ze mną opinią Przeczytaj i zdecyduj

Jeśli czujesz zmęczenie, wypalenie i chcesz zadbać o siebie, a nie masz dużo czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kawę z uważnością. 15 min. ćwiczeń mindfulness robi zmianę. Zapraszam

reklama

podwójne szczęście BLIŹNIAKI

kajunia

bliźniakowa mama :)
witam

skoro na samym listopadzie jest Nas już 3 ;-) więc postanowiłam założyć wątek dla Naszych BLIŹNIAKÓW :-)
tutaj możemy dzielić się swoimi przeżyciami :tak:

reklama

Jenny

Listopadowe mamy'07
Cześć dziewczyny,
to tak dla równego rachunku zaglądam jeszcze ja,
ale faktycznie lepiej będzie jak zostaniemy na listopadówkach, tam jakoś raźniej....
pozdrawiam was cieplutko

Lilka

Fanka BB :)
Lilka - napisałam już na głównym ;-) ;-) ;-)

dzieki Kajunia

dziewczyny jak wy sie czujecie z perspektywą posiadania dwojki dzieci tak od razu??
ja bym sie bała jak dam rade....i podziwiac was bede niesamowicie!! jak juz sie rozdwoimy:tak:

aaaa i czy wiecie czy to sa blizniaki jedno jajowe czy dwu??

ja bym miala dwu jajowe....tak mysle bo były dwa osobne pecherzyki a z lekarzem juz nie wchodziłamw dyskusje....

Motylinek

Listopadowe mamy'07
Miasto
dolnoslaskie
Mial byc zamkniety watek a jednak zyje:-)

Powiem szczerze ze do mnie nadal to tak 100%nie dociera:confused:
chociaz juz widzialam maluchy w sumie 3 razy na USG.

Dwojka dwojka ale ja mam jeszcze jednego przeslodkiego malucha:tak:

Niewiem jeszcze czy sa dwu czy jednojajowe.Na USg bylo widac przegrodke miedzy maluchami,taka cieniutka ale jednak.

reklama
Do góry