reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podwójne szczęście BLIŹNIAKI

reklama
Dziekujemy i rowniez pozdrawiamy.

Ciekawe czy watek sie rozwinie?
No wlasnie my trzy z listopada i tylko trzy wogole?Czyzby nie bylo wiecej mam blizniakowych?
 
I mysle,ze nie ma co zamykac tego watku, potem bedziecie mogly tu opisywac jak sie wychowuje takie szkraby:tak:;-):-)

majandra - też tak myślę :tak: :-) :tak: i po cichu mam nadzieję, że wątek ruszy z miejsca :-)
Dziekujemy i rowniez pozdrawiamy.

Ciekawe czy watek sie rozwinie?
No wlasnie my trzy z listopada i tylko trzy wogole?Czyzby nie bylo wiecej mam blizniakowych?

motylinek - ja liczę, że nasz wątek się rozwinie :tak: dlatego też go założyłam ;-) tym barziej że jest Nas 'porównywalnie' dużo jeżeli chodzi o mamy bliźniaków :tak:
ogólnie ciąż bliźniaczych na bb jest więcej :-) ale oddzielnego wątku ni ma :no: oczywiście pozatym ;-)
 
Cześć dziewczyny ogólnie jestem nowa raczej nie piszę na bb tylko czytam gdzieś od lipca-sierpnia 06.
Bardzo ci kibicowałąm Kajuniu. Ja także jestem mamą bliźniaków a raczej bliźniaczek tylko że moje pociechy mają już 7 lat nawet nie wiem kiedy to mineło:happy:. Ja w ciąży nie miałąm żadnych problemów i tego też wam życzę. Będę cały czas z wami-czytając was a czasami może także coś napiszę jeśli będziecie chciały:-)
 
Cześć dziewczyny ogólnie jestem nowa raczej nie piszę na bb tylko czytam gdzieś od lipca-sierpnia 06.
Bardzo ci kibicowałąm Kajuniu. Ja także jestem mamą bliźniaków a raczej bliźniaczek tylko że moje pociechy mają już 7 lat nawet nie wiem kiedy to mineło:happy:. Ja w ciąży nie miałąm żadnych problemów i tego też wam życzę. Będę cały czas z wami-czytając was a czasami może także coś napiszę jeśli będziecie chciały:-)

patipaula - witaj :-) byłaś kiedyś pod innym nickem :confused: bo chyba Cię nie kojarzę :zawstydzona/y: a może coś przegapiłam :zawstydzona/y:

super, ze TU zajrzałaś :tak: może napiszesz Nam jak przebiegała Twoja ciąża, w którym miesiącu urodziłaś swoje pociechy, jak się do tego przygotowywałaś :tak:
napewno będziemy bardzo wdzięczne :happy:
 
Cześć -nie Kajuniu to mój pierwszy nick, poprostu wczesniej czytałam tylko.
Swoje pociechy urodziłam w kwietniu 22 (akurat wtedy była to wielka sobota)a prawidłowy termin miałąm na 12 maja.W szpitalu leżałam od 3 kwietnia bo lekarz na usg nastraszył mniez e są nisko i śpieszy się im na świat więc podczas pobytu w szpitalu dawali mi tabletki na powstrzymanie skurczy odstawili mi je 2 dni przed porodem.Termin porodu nie był uzgodniony tylko akurat skurcze zaczeły sie po tych dwóch dniach. W okresie ciąży nie miałam żadnych problemów tylko koszmarne wymioty, nieraz pierwszy posiłek który zjadłam i nie wymiotowałam był dajmy o 17. Bardzo późno się dowiedziaąłm że będą bliźniaki bo w 20 tyg to było moje pierwsze usg nikt mnie nie wysyłam z lekarzy(pewnie każdy myślał że już miałąm robione -moją ciąże prowadziło 3 lekarze bo sie zmieniali w przychodni), sama poszłąm z ciekawości-oj był to wielki szok:szok: płakałąm strasznie. Z nerwów aż mi krew z nosa poleciaął jak wyszłąm z usg, ale potem to już wszystko było ok, musiałąm się oswoić z tym faktem:-). Są całym moim szczęściem nie wyobrażam sobie życia bez nich.
Urodziłam je przez cc bo były źle ułożone jedna miednicowo a druga poprzecznie. Jak szłam na porodówke to nie czułam żadnych bóli ale zato po cc to bolało ale bólu się szybko zapomina.
W ciąży przytyłam 18 kilo, a moje pociechy ważyły 2280 i 2380 i po 51 miały długości.
Jak coś będziecie chciały wiedzieć to śmiało pytajcie:-)
 
reklama
Do góry