reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podwójne szczęście BLIŹNIAKI

kajunia

bliźniakowa mama :)
Dołączył(a)
2 Listopad 2005
Postów
3 437
witam

skoro na samym listopadzie jest Nas już 3 ;-) więc postanowiłam założyć wątek dla Naszych BLIŹNIAKÓW :-)
tutaj możemy dzielić się swoimi przeżyciami :tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny,
to tak dla równego rachunku zaglądam jeszcze ja,
ale faktycznie lepiej będzie jak zostaniemy na listopadówkach, tam jakoś raźniej....
pozdrawiam was cieplutko
 
Lilka - napisałam już na głównym ;-) ;-) ;-)


dzieki Kajunia

dziewczyny jak wy sie czujecie z perspektywą posiadania dwojki dzieci tak od razu??
ja bym sie bała jak dam rade....i podziwiac was bede niesamowicie!! jak juz sie rozdwoimy:tak:

aaaa i czy wiecie czy to sa blizniaki jedno jajowe czy dwu??

ja bym miala dwu jajowe....tak mysle bo były dwa osobne pecherzyki a z lekarzem juz nie wchodziłamw dyskusje....
 
Mial byc zamkniety watek a jednak zyje:-)

Powiem szczerze ze do mnie nadal to tak 100%nie dociera:confused:
chociaz juz widzialam maluchy w sumie 3 razy na USG.

Dwojka dwojka ale ja mam jeszcze jednego przeslodkiego malucha:tak:

Niewiem jeszcze czy sa dwu czy jednojajowe.Na USg bylo widac przegrodke miedzy maluchami,taka cieniutka ale jednak.
 
reklama
Do góry