reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podwójne szczęście BLIŹNIAKI

reklama
patipaula - dzięki za info :-) ja o bliźniakach dowiedziałam się w 8tc :tak: jednakże przczuwałam, że noszę pod serduszkiem dwa malutkie szczęścia :-) mój lekarz był zaskoczony, niedowierzał i cieszył się razem ze mną :tak: nie ukrwam, że popłakałam się z radości :-p
ja generalnie termin wyznaczony mam na 4.11. ale jestem - byłam ;-) bardzo szczupła więc nastawiam się na rozwiązanie nawet we wrześniu/październiku :zawstydzona/y: i podejrzewam, że będę miała cesarkę :tak:

ogólnie perspektywa przyjęcia bliźniaków wcale mnie nie przeraża - mieszkamy z moimi rodzicami więc mam do pomocy mamę, siostrę i babcię :tak: tak więc jstem bardzo optymistycznie nastawiona :-)
powoli kupujemy body, kaftaniki, pajacyki, smoczki, butelki - maluśkie pierdołki, które Nas cieszą :tak:
w sierpniu kupujemy łóżeczka i wózek :tak: tylko wanienkę kupimy po porodzie :-)

ale mi sie ta ciąża już dłuży :eek: :baffled: :eek:
 
a ja Wam troszkę zazdroszczę, choć wiem, że i ciąża, potem poród i połóg to napewno są podwójnie ciezkie, ale zawsze mi sie marzyły bliźniaki :-)
 
Ja przy moich niunkach tez miałam pomoc mieszkalismy z moimi rodzicami i z moimi 2 siostrami, a teściów miałąm klatkę obok-posąsiedzku byliśmy;-)
Mój męzulek to był weekendowy tatuś bo był w wojsku wrcócił gdy niunki miały 9 miesiecy, ale zawsze gdy był to on się nimi opiekował. Napoczątku moja mama je kąpała i podawali mi je tylko do karmienia. Przez pierwszy miesiąc były na tetrowych pieluszkach to teściowa z rana przychodziła i prała pieluchy :happy:. W nocy razem z moją mamą je karmiłyśmy chociaz chodziął do pracy. Więc pomoc miałąm że cho cho:-)
 
patipaula - nie wiem dlaczego, ale ja bardzo boję się pierwszego kąpania :zawstydzona/y: takie małe istotki ... ehhh boję się że mi się wyślizgną z rąk :zawstydzona/y:
mausia powtarz, że na początku bęzie kąpać i dzieci podawać mi do karmiena :tak: i napewno się wszystkiego nauczę :-) także pomoc mam niesamowicie dużą :tak:
no mój mężuśiestety weekendowy ... no ae podejrzewam, że jak przyjedzie z delegacji dzieci będą tylko jego :-D już nie może się doczekać :cool2: a to jego głaskanie brzuszka .... słuchanie serduszek dzieci .... nawet wydaje mu się, że czje ruchy :eek: bardziej "przelewanie się wody" - takie coś też wyczuwam :-) ale to tke słodkie :-p
 
ladina witaj :-):tak::-)
jesteś 4 mamą na listopadzie, która sopdziewa się bliźniaków :tak:
zakładaj szybko suwaczek i chodź na wątek główny :tak:
 
reklama
Do góry