reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwójny wózek, nosidełko czy dostawka?

akino_m

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Lipiec 2014
Postów
32
Witajcie. Chciałam się was doradzić co jest lepsze. Niedługo będzie na swiecie druga córeczka i muszę się na coś zdecydować. Ponieważ nie mam samochodu a muszę się jakoś poruszać czy do sklepu, lekarza, na plac zabaw, autobusem gdzieś dalej ,zastanawiałam się jak to zrobić żeby dla naszej trójki było jak najwygodniej. Na pewno macie już doświadczenie co jest najlepsze. Wózek głęboki z dostawka dla starszej (jak to jest z wskazaniem do busa z dostawka?), wózek spacerowy i nosidełko z młodszą ( zima idzie czy jest to więc dobry pomysł?) czy wózek podwójny? A może macie inny pomysł?
 
reklama
Chyba dla kazdego wygodne co innwgo. Jedtne co moge doradzic to prosze uwazac przy wyvorze nosidla poniewaz zdecydowana wiekszosc jest przeznaczona dla dzieci juz siedzacych. Dla noworodka raczej chusta ;)
 
My mamy podwójny graco i jestem zadowolona. Myślałam o dostawcę, ale chciałam, aby starszak mógł się też przespać i w zimę myślę, że wygodniej.
 
Witam, ja jestem w trakcie poszukiwania podwójnego wózka i znalazłam chyba idealny :) nie duży, nie mały, chyba idealny :) dla bliźniaków i dzieci rok po roku.
MWNkMWNjMTNlNDRhOWI5OWI1NGU0YzcyNDQxNjE1N2SXPgCOHM_iEZskT4IXGzz2aHR0cDovL21lZGlhLmFkc2ltZy5jb20vODZhODdlZGIwYjQzYjNhYzIyMDlhNjdlZTAwNGNiM2RhMzJkNDY0OTEyMGY2YjUwNDM2ZThjZGJjMWMyMmIwZi5qcGd8fHx8fHw0Mzh4NTI1fGh0dHA6Ly93d3cuYWR2ZXJ0cy5pZS9zdGF0aWMvaS93YXRlcm1hcmsucG5nfHx8.jpg
 
Moja kuzynka zakupiła sobie wózek Candy. Bardzo fajny lekki dobrze się prowadzi jest bardzo zadowolona.
 
reklama
U mnie wózek podwójny xlander, bliźniak jedno za drugim. Wygodny w prowadzeniu, dla dzieci też komfortowy :)
 
Do góry