reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Podwyższone D-Dimery 35 tc - norma czy powód do niepokoju?

Rozwiązania
0
Hejka dziewczyny :) Na wszelki wypadek zbadałam sobie D-dimery. Jestem w 35 tc i za miesiąc cesarka. Oto wynik: 443 ng/mL
Wiem że w ciąży podwyższone D-dimery to norma, ale w necie czytam różne opinie, niektóre kobiety z takim wynikiem biorą zastrzyki przeciwzakrzepowe. Miała któras podobnie?

reklama

Ania0306

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Moje d'dimery odkąd zrobiłam badania w 28 tc są powyżej 1000. Ciążę prowadzę u dwóch lekarzy i obaj uważają, że to norma. Między czasie leżałam 3 tygodnie w szpitalu gdzie też miałam robione dwa razy te badanie też nikt nie mówi, że to źle. Potem byłam w innym szpitalu i tez mi robili to badnie i nikt nie zwracał na to uwagi. Teraz jestem już wprawie 39 tc i dziś robiłam badania na krzrpliwość krwi bo mam pojutrze cc i rowież lelkarz nie zwrócił na to uwagi. Więc z własnego doświadczenia wiem, że d'dimery w ciąży są podwyższone. :)

Ania0306

Rozwiązania
5
A i przecież masz d'dimery w normie. W moim laboratorium norma do 500 więc wcale nie musisz mieć powodów do obaw :)

Rozwiązania
0
Ok dziękuję :) Uff bo juz myślałam że coś nie tak. zadzwoniła do mnie pani z labolatorium i mnie nastraszyła że wynik krytyczny, mówię że w ciąży jestem a ona że i tak krytyczny i do lekarze. Ale juz jestem spokojniejsza :)

Ania0306

Rozwiązania
5
Ok dziękuję :) Uff bo juz myślałam że coś nie tak. zadzwoniła do mnie pani z labolatorium i mnie nastraszyła że wynik krytyczny, mówię że w ciąży jestem a ona że i tak krytyczny i do lekarze. Ale juz jestem spokojniejsza :)
Naprawdę wynik dobry. Sama zaczęłam panikować w 28 tygodniu jak zrobiłam to badanie. Ale na szczęście mama pracuje w laboratorium to mnie do wizyty uspokoiła. Bądź pewna, że nawet w szpitalu nic by nie zrobili (No przynajmniej w tych szpitalach co ja była). Na mój wynik mówili nawet, że bardzo dobry. Także Twój to rewelacja !

Do góry