reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwyższone plytki krwi

Dziękuję za pomoc i radę. Zrobię jeszcze na żelazo. Tak Jak radziłaś. I odezwe się jutro jak będę miał wyniki.
 
reklama
To daj znać czy coś się wyjaśniło. Mam nadzieję, że to tylko taki urok dziecka i nic mu nie dolega :)
 
b1d0519c3da51.jpg

b1d0519c3da51.jpg.html

Przy poprzednich badaniach krew pobierana była z paluszka, teraz z żyły. Nie wiem czy to ma znaczenie. Mocz może uda się jutro ,bo dziś się nie udało zdobyć materiału do badania:)
 
Ostatnia edycja:
Płytki krwi pomału spadają i są coraz bliżej normy. Nie do końca wiem jak interpretować PCT - z moich informacji jeśli jest ponad 0,5 może świadczyć o infekcji bakteryjnej, ale przy braku innych nieprawidłowości w morfologii się go nie interpretuje (a CRP mówi, że infekcji w organizmie nie ma).

Tak jak sugerowałam wyżej - pomyślałabym o suplementacji żelaza.
 
reklama
Do góry