reklama

Podyskutujmy;)

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez karolina872, 23 Czerwiec 2008.

1. karolina872

karolina872 Aktywna w BB

Cześć dziewczyny:). Tak mam wolna chwile w pracy to sobie poleseruję;) i zapytam, bo tak sobie czytałam ostatnio jakieś artykuły o mamch w necie i się zastanawiam czego my tu właściwie szukamy?;)

2. Ssaweczka

Ssaweczka Gość

hej,tu na Baby czy w necie?

3. reklama
  4. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

wsparcia, pomocy, rad, zabawy, zajęcia.........

5. Dori79

Dori79 Fanka BB :)

w grupie razniej :) dobrze wiedziec, ze sa inne towarzyszki niedoli (słodkiej, ale zawsze).

6. trrrrrr

trrrrrr Zaciekawiona BB

o matyldo. znowu?jakbyśmy to już wałkowali po raz setny. ale ok., skoro już zabrałam głos, niech będzie. ja fora lubię ze względu na to, że mogę porobic sobie tysiąc pierdółek – typu dodać zdjęcia, lubie sobie pokombinować. tak naprawdę to najczęściej siedzę na gazecie, ale babyboom lubie, bo ma właśnie takie możliwości i cały coś dodają.

7. kukulka66

kukulka66 mój status

A czy nie najważniejsi są ludzie…? Miałabym wrażenie, że to jest właśnie największa wartość forów. Można znaleźć wsparcie, które czasem trudno znaleźć w prawdziwym życiu….To jest moje zdanie i wydaje mi się, że większość osób się z tym zgodzi, bo gadżety są tak naprawdę tylko dodatkiem… Pozdrawiam.

8. polunia78

polunia78 Zaciekawiona BB

hehehe no jasne najważniejsze sa ludziki i już bo gadzety to mi zapewnia mężulek;)

9. Miroslava1979

Miroslava1979 Szalona Żoneczka ;-)

Ja szukałam wsparcia, a znalazłam wirtualne przyjaźnie:tak::-)

10. reklama
  11. karolina872

karolina872 Aktywna w BB

Pewnie macie racje, ale ja jakoś znajduje to wsparcie w prawdziwym życiu;) Forum to dla mnie jakaś taka odskocznia i w sumie to tak je traktuje;) Miła rozrywka w pracy;) A co do gadżetów to fajne są te listy znajomych, prawie jak grono, zauważyalm, że teraz to już na każdym forum;) A reszta mnie troche przerasta technicznie;)i nie bardzo sobie umiem ze wszystkim poradzić;)

12. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Nauczysz się......;-)

Poleć forum