reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

podyskutujmy

reklama

Ineczka

Mama wrześniowa 2005
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Mel jak sama widzisz jest to tak szeroki temat, ze nie wiadomo od czego zaczac dyskusje
jak dla mnie to wszystko sie zgadza,
mam kuzynke, ktora rozmawia z "lokatorami" i troche rzeczy mi uswiadomila, a do ktorych nie przywiazywalam wagi mimo, ze te tematy byly w moim domu od bardzo dawna (moj tato jest radiesteta z zamilowania)

M

Melanie

Gość
ja pierwszy raz poczytałam o czymś takim ::)
i w sumie to dla mnie jest dość wiarygodne

no ale nie przekonamy sie jak to jest aż sie tam nie znajdziemy
ale wcale się tam nie spieszę ;)

kilka razy byłam u wróżki i wykrakała mi kilka rzezcy, które faktycznie się sprawdziły ::)
ciekawe czy ta ich wiedza, ma coś wspólnego z tym co można prezeczytać pod powyższym linkiem ::)

Ineczka

Mama wrześniowa 2005
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
mnie sie wydaje, ze ta "wiedza" nie jest tylko po to, zeby wiedziec co bedzie potem, ale zeby tez wiedziec co sie dzieje z nami teraz
np. prawdopodobnie wszelkie choroby sa wypadkowa "przyklejania sie do nas" negatywnej (szarej) energii,
niestety dzieje sie to, gdy ktos nam dlugo i intensywnie zle zyczy, zazdrosci itp.

monia77

wrześniowa mama 2005
Rozwiązania
0
to pokrywa sie mniej więcej z nauką kościoła dotycząca smierci, nieba, piekla, życia wiecznego...
według mnie jest to dość wiarygodne i zgadza sie z tym, o czym zwykle myslałam - że to piekło, to nasze złe uczynki i zło, które innym i sobie sprawiamy, a które pozostaja w nas i powodują poczucie winy i kaca moralnego, który będzie nas wiedznie dręczyl

z całą pewnoscią zmarłych ludzi nie ma na cmentarzach i nic nigdy mnie nie ciągnęło do grobów nawet bardzo bliskich ludzi, któych bardzo mi brakuje

ciekawy fragment...zastanawia mnie tylko jedno - skąd ten człowiek wie az tak dokładnie, co się dzieje po śmierci...

ja wolę się szybko nie przekonywać, czy to prawda :)

Ineczka

Mama wrześniowa 2005
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
monia77 pisze:
ciekawy fragment...zastanawia mnie tylko jedno - skąd ten człowiek wie az tak dokładnie, co się dzieje po śmierci...
ta dokladnosc to tylko umowne usystematyzowanie nazw, a przypuszczalnie wiedza pochodzi od osob kontaktujacych sie ze swiatem pozafizycznym

Ineczka

Mama wrześniowa 2005
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
monia77 pisze:
to pokrywa sie mniej więcej z nauką kościoła dotycząca smierci, nieba, piekla, życia wiecznego...
według mnie jest to dość wiarygodne i zgadza sie z tym, o czym zwykle myslałam - że to piekło, to nasze złe uczynki i zło, które innym i sobie sprawiamy, a które pozostaja w nas i powodują poczucie winy i kaca moralnego, który będzie nas wiedznie dręczyl
a co z tymi ktorych nic nie dreczy, np. z psychopatami, kt. czynia wiele zla, nie odczuwajac strachu przed kara i nie majac potem kaca moralnego??

monia77

wrześniowa mama 2005
Rozwiązania
0
Ineczka pisze:
monia77 pisze:
a co z tymi ktorych nic nie dreczy, np. z psychopatami, kt. czynia wiele zla, nie odczuwajac strachu przed kara i nie majac potem kaca moralnego??
hmmm, o psychopatach i mordercach też tam było napisane, mająbyć zagrożeniem dla tamtego swiata, opętać żywych itd - pewnie będą mieli inne piekło...

reklama

Ineczka

Mama wrześniowa 2005
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
monia77 pisze:
czyżbyśmy tylko trzy przeczytały ten artykuł?
raczej ryzykownie jest wypowiadac sie publicznie o zakazanym przez kosciol okultyzmie i ocierac sie o egzorcyzmy zarezerwowane dla nielicznych ;D

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry