reklama

podyskutujmy

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez Melanie, 25 Kwiecień 2006.

1. Melanie

Melanie Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szukałam czegoś w necie i natknęłam się na coś zupełnie nie w moim ... stylu
    poczytalam sobie i jestem w szoku ::)

jak ktoś będzie miał ochotę i czas to polecam - chętnie podyskujtuje na ten temat

http://www.niewyjasnione.pl/temat1102-strona1/

2. Ineczka

Ineczka Mama wrześniowa 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mel jak sama widzisz jest to tak szeroki temat, ze nie wiadomo od czego zaczac dyskusje
    jak dla mnie to wszystko sie zgadza,
    mam kuzynke, ktora rozmawia z "lokatorami" i troche rzeczy mi uswiadomila, a do ktorych nie przywiazywalam wagi mimo, ze te tematy byly w moim domu od bardzo dawna (moj tato jest radiesteta z zamilowania)

3. reklama
  4. Melanie

Melanie Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja pierwszy raz poczytałam o czymś takim ::)
    i w sumie to dla mnie jest dość wiarygodne

no ale nie przekonamy sie jak to jest aż sie tam nie znajdziemy
    ale wcale się tam nie spieszę ;)

kilka razy byłam u wróżki i wykrakała mi kilka rzezcy, które faktycznie się sprawdziły ::)
    ciekawe czy ta ich wiedza, ma coś wspólnego z tym co można prezeczytać pod powyższym linkiem ::)

5. Ineczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mnie sie wydaje, ze ta "wiedza" nie jest tylko po to, zeby wiedziec co bedzie potem, ale zeby tez wiedziec co sie dzieje z nami teraz
    np. prawdopodobnie wszelkie choroby sa wypadkowa "przyklejania sie do nas" negatywnej (szarej) energii,
    niestety dzieje sie to, gdy ktos nam dlugo i intensywnie zle zyczy, zazdrosci itp.

6. monia77

monia77 wrześniowa mama 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to pokrywa sie mniej więcej z nauką kościoła dotycząca smierci, nieba, piekla, życia wiecznego...
    według mnie jest to dość wiarygodne i zgadza sie z tym, o czym zwykle myslałam - że to piekło, to nasze złe uczynki i zło, które innym i sobie sprawiamy, a które pozostaja w nas i powodują poczucie winy i kaca moralnego, który będzie nas wiedznie dręczyl

z całą pewnoscią zmarłych ludzi nie ma na cmentarzach i nic nigdy mnie nie ciągnęło do grobów nawet bardzo bliskich ludzi, któych bardzo mi brakuje

ciekawy fragment...zastanawia mnie tylko jedno - skąd ten człowiek wie az tak dokładnie, co się dzieje po śmierci...

ja wolę się szybko nie przekonywać, czy to prawda :)

7. Ineczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ta dokladnosc to tylko umowne usystematyzowanie nazw, a przypuszczalnie wiedza pochodzi od osob kontaktujacych sie ze swiatem pozafizycznym

8. Ineczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a co z tymi ktorych nic nie dreczy, np. z psychopatami, kt. czynia wiele zla, nie odczuwajac strachu przed kara i nie majac potem kaca moralnego??

9. monia77

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hmmm, o psychopatach i mordercach też tam było napisane, mająbyć zagrożeniem dla tamtego swiata, opętać żywych itd - pewnie będą mieli inne piekło...

10. reklama
  11. monia77

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czyżbyśmy tylko trzy przeczytały ten artykuł?

12. Ineczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    raczej ryzykownie jest wypowiadac sie publicznie o zakazanym przez kosciol okultyzmie i ocierac sie o egzorcyzmy zarezerwowane dla nielicznych ;D

Poleć forum