reklama

podyskutujmy

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez Melanie, 25 Kwiecień 2006.

1. Melanie

Melanie Gość

Szukałam czegoś w necie i natknęłam się na coś zupełnie nie w moim ... stylu
    poczytalam sobie i jestem w szoku ::)

jak ktoś będzie miał ochotę i czas to polecam - chętnie podyskujtuje na ten temat

http://www.niewyjasnione.pl/temat1102-strona1/

2. Ineczka

Ineczka Mama wrześniowa 2005

Mel jak sama widzisz jest to tak szeroki temat, ze nie wiadomo od czego zaczac dyskusje
    jak dla mnie to wszystko sie zgadza,
    mam kuzynke, ktora rozmawia z "lokatorami" i troche rzeczy mi uswiadomila, a do ktorych nie przywiazywalam wagi mimo, ze te tematy byly w moim domu od bardzo dawna (moj tato jest radiesteta z zamilowania)

3. reklama
  4. Melanie

Melanie Gość

ja pierwszy raz poczytałam o czymś takim ::)
    i w sumie to dla mnie jest dość wiarygodne

no ale nie przekonamy sie jak to jest aż sie tam nie znajdziemy
    ale wcale się tam nie spieszę ;)

kilka razy byłam u wróżki i wykrakała mi kilka rzezcy, które faktycznie się sprawdziły ::)
    ciekawe czy ta ich wiedza, ma coś wspólnego z tym co można prezeczytać pod powyższym linkiem ::)

5. Ineczka

mnie sie wydaje, ze ta "wiedza" nie jest tylko po to, zeby wiedziec co bedzie potem, ale zeby tez wiedziec co sie dzieje z nami teraz
    np. prawdopodobnie wszelkie choroby sa wypadkowa "przyklejania sie do nas" negatywnej (szarej) energii,
    niestety dzieje sie to, gdy ktos nam dlugo i intensywnie zle zyczy, zazdrosci itp.

6. monia77

monia77 wrześniowa mama 2005

to pokrywa sie mniej więcej z nauką kościoła dotycząca smierci, nieba, piekla, życia wiecznego...
    według mnie jest to dość wiarygodne i zgadza sie z tym, o czym zwykle myslałam - że to piekło, to nasze złe uczynki i zło, które innym i sobie sprawiamy, a które pozostaja w nas i powodują poczucie winy i kaca moralnego, który będzie nas wiedznie dręczyl

z całą pewnoscią zmarłych ludzi nie ma na cmentarzach i nic nigdy mnie nie ciągnęło do grobów nawet bardzo bliskich ludzi, któych bardzo mi brakuje

ciekawy fragment...zastanawia mnie tylko jedno - skąd ten człowiek wie az tak dokładnie, co się dzieje po śmierci...

ja wolę się szybko nie przekonywać, czy to prawda :)

7. Ineczka

ta dokladnosc to tylko umowne usystematyzowanie nazw, a przypuszczalnie wiedza pochodzi od osob kontaktujacych sie ze swiatem pozafizycznym

8. Ineczka

a co z tymi ktorych nic nie dreczy, np. z psychopatami, kt. czynia wiele zla, nie odczuwajac strachu przed kara i nie majac potem kaca moralnego??

9. monia77

hmmm, o psychopatach i mordercach też tam było napisane, mająbyć zagrożeniem dla tamtego swiata, opętać żywych itd - pewnie będą mieli inne piekło...

10. reklama
  11. monia77

czyżbyśmy tylko trzy przeczytały ten artykuł?

12. Ineczka

raczej ryzykownie jest wypowiadac sie publicznie o zakazanym przez kosciol okultyzmie i ocierac sie o egzorcyzmy zarezerwowane dla nielicznych ;D

Poleć forum