reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podziekowania dla pani przedszkolanki na pożegnanie przedszkola

Myszka24bdg

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2008
Postów
41
Miasto
Bydgoszcz
Witam. Moja córka odchodzi z przedszkola i chciala bym od niej dac pani przedszkolance kartke z wierszykiem -jakies podziekowania macie jakieś pomysły. Córka ma tez pania ktora pomaga im sie ubierac podaje jedzenie moze tez dla niej jakis wierszyk macie
 
reklama
Ja na zakończenie przedszkola jako wychowawca dostałam od dzieci zakładkę do książki w kształcie pióra ❤️ może to kogoś zainspiruje ;)

Inna opcja to ładny kubeczek, ciekawe kubki można dostać w pracowni ceramiki Bolesławieckiej:

Link do: Kubki ceramiczne - Andy Ceramika Bolesławiec

Co ciekawe te kubki są często o wiele bardziej znane za granicą niż w POlsce :) Gdzie kosztują też o wiele więcej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry