reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podziękowania dla rodziców na ślubie

maagnoliaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2011
Postów
21
[FONT=Times New Roman, serif]Codawaliście rodzicom w podziękowaniu na ślubie, opróczstandardowych kwiatów? ;) [/FONT]
 
reklama
Fotoksiązkę z naszymi zdjęciami z dzieciństwa i sympatycznymi tekstami wymyślonymi przez mojego męza. Super to wyszło :-)
 
[FONT=Times New Roman, serif]Eeeeena piórze i to jeszcze z data i imionami – jak dla mnie bez sensu.[/FONT]
[FONT=Times New Roman, serif]Cośtakiego to może dla was byłaby fajna pamiątka ale nie dlarodziców. Datę to wym macie pamiętać hehe. Rozglądałam się trochę po necie i coś takiego wpadło mi w oko Podziękowanie dla rodziców - motyw wstążek i gołąbków - ozdobny kryształ - prezenty i upominki z CrystalCiTY[/FONT]
[FONT=Times New Roman, serif]itutaj jakieś szczere wyznanie....
comyślicie? dobry pomysł?
[/FONT]
 
Ja już nie pamiętam jak to u mnie było z tym prezentem… Wydaje mi się, że jakieś duże zdjęcie im daliśmy, ale mam wrażenie że nie było to nic takiego wystrzałowego, co nie przyszłoby Ci do głowy. Moja przyjaciółka ze swoim partnerem za to niedawno brali ślub i wpadli na świetny pomysł dla rodziców (przynajmniej moim zdaniem). Wydrukowali im taki duży talon jakby i wpisali na nim „wycieczka”. Zarezerwowali im pobyt w Sofitelu w Sopocie (tak, tym słynnym Grand Hotelu). Pewnie nie kupili im bardzo długiego wyjazdu, ale mimo wszystko prezent zrobił duże wrażenie na gościach i na obdarowanych. Nie uważacie, że to fajna sprawa? :)
 
U mnie były tylko kwiaty (duży bukiet) i wystarczyło. Rodzice cieszyli się z mojego szczęścia, nie potrzebowali do tego drogich prezentów :)
 
Takie zestawy kosze ze słodyczami, herbatami i kawą chyba, nie za wielkie, takie gustowne. I bez kwiatów, same te kosze.
 
reklama
Teraz podobno modne są jakieś filmiki tworzone specjalnie dla rodziców. ale to chyba zależy od osoby. Nie każdy rodzic chce być wywołany na środek, niektórzy wolą dostać upominek bez obserwacji przez wszystkich gości
 
Do góry