reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podziekowanie dla rodzicow - USG niespodzianka

Mami27

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
48
dziewczyny, z racji, ze slub bierzemy w 11tyg ciazy myslimy, aby podczas podziekowania rodzicom powiedziec, ze zostana dziadkami.
Czy myslicie, ze to fajny pomysl? Np. Aby, dostali zdjecie usg?
Rodzice jak wiadomo sa po parze mlodej najwazniejszymi goscmi i moga byc zestresowani. Warto?
Chcialybyscie taka niespodzianke?
 
reklama
Dokładnie jak @muraski niektórzy rodzice woleliby dowiedzieć się o wnuku PO ślubie więc zależy jacy są wasi rodzice :)
 
Zresztą jeśli mam być szczera to mi się ten pomysł nie podoba. Nie chciałabym informować rodziców o tym przy tak dużym gronie jakie może być na weselu. I sama też nie chciałabym zostać tak poinformowana :) ale to moje zdanie
Ja się zgadzam. Ale można też np. zrobić rodzinny album ze zdjęciami, ostatnie zdjęcie wstawić to z usg i poprosić rodziców żeby usiedli sobie gdzieś z boku i zerkneli na ostatnie zdjęcie :)
 
Generalnie pomysł bardzo fajny, jednak osobiście info o ciąży zdecydowałabym się przekazac nie wcześniej niż po Ok 15tc
 
Na moim miejscu bym pokazała to zdjęcie jak się skończy pierwszy trymestr ,kiedy zmniejsza się szansa na poronienie. Nie życze Ci źle ale nigdy nic nie wiadomo :(
 
Wszystko zależy od tego jak rodzice zapatrują się na tę wiadomość. Mnie się pomysł podoba a z drugiej strony wszyscy goście zaczną dodatkowo Wam gratulować i rodziców chwila już ich chwilą nie będzie...
Poza tym tak sobie myślę że będziecie mieli jeszcze dużo okazji jak np. święta by ich poinformować. Sam ślub dzieci i wesele jest dość emocjonalnym przeżyciem też dla rodziców także zróbcie jak uważacie za najlepsze.
 
reklama
Oj bez przesady dziewczyny po 10 tc ryzyko poronienia już jest mniejsze. Jak ma być wszystko ok to będzie niezależnie czy powiemy w 4 tc czy 20. Patrząc w ten sposób to wogole najlepiej nie mówić bo zawsze coś złego może się wydarzyć. Zresztą nie wszyscy mają takie podejście, bo niektórzy w razie co odnajdują wsparcie w bliskich. Ale sam pomysł powiedzenia na weselu mi się nie podoba to ich dzień a nie dzień ich dziecka
 
Do góry