reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Podziel się historią

Natuś_ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Raczej nie zdecyduje się na żądanie.. liczę na to że sn tym razem pójdzie sprawniej i mniej bolesnie. Zastanawialam się również nad sn ale ze znieczuleniem. Wtedy położna ci mówi kiedy masz przec i teraz boję się że będę miała z tym problem. Podczas pierwszego porodu nie potrafiłam skupić się na parciu tylko cały czas skupialam się na bolu. Boję się że jak nie będę czuła skurczy to tym bardziej nie będę potrafiła przec, że nie będę tego czuła instynktownie.
Pewnie różnie bywa ale ze swojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć że przy zzo można czuć kiedy należy przeć:) skurcze wtedy są odczuwalne ale nie tak bolesne tak samo jak wychodzenie dziecka, ja miałam wrażenie że mi ciąży jakaś wielka kula tam w dole która chce wyjść:p pozatym położna orientacyjnie daje znać kiedy przec a kiedy przestać żeby mogli ochraniać krocze na przykład:) ja wspominam oba porody a zwłaszcza ostatni etap bardzo dobrze, przy pierwszym parlam dwa razy, przy drugim raz i dzieci na świecie:)

reklama

Zapłakana96

Rozwiązania
0
Pewnie różnie bywa ale ze swojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć że przy zzo można czuć kiedy należy przeć:) skurcze wtedy są odczuwalne ale nie tak bolesne tak samo jak wychodzenie dziecka, ja miałam wrażenie że mi ciąży jakaś wielka kula tam w dole która chce wyjść:p pozatym położna orientacyjnie daje znać kiedy przec a kiedy przestać żeby mogli ochraniać krocze na przykład:) ja wspominam oba porody a zwłaszcza ostatni etap bardzo dobrze, przy pierwszym parlam dwa razy, przy drugim raz i dzieci na świecie:)
[/QUOTE
To faktycznie byloby lepsze rozwiązanie. A nie wiesz czy w każdym szpitalu podadzą takie znieczulenie jeśli będę chciała?

Natuś_ka

Rozwiązania
0
Nie wiem kochana, ja nie mieszkam w Polsce, u mnie jest znieczulenie na żądanie. Pewnie trzeba się dowiadywać wcześniej jak w danym szpitalu wygląda procedura.

Do góry