reklama

Podziel się terminem

szukałam, ale nie znalazła, więc założyłam nową grupę... Mam nadzieję, że znajdą się prz

1. mloda_i_piekna

mloda_i_piekna Fanka BB :)

Witajcie,
    postanowiłam podzielić się z kimś moimi wrażeniami i przemyśleniami ciążowymi. Jest to moja pierwsza ciążą i myślę, że bardzo to przeżywam :). Domownicy już mnie słuchac nie mogą, więc szukam wsparcia tutaj...
    To tyle tytułem wstępu:happy2:
    Mój termin według magicznego kółeczka pani Tereski z przychodni to 31 maja 2011. Zaś na usg z 12 tygodnia 28 maja. Bliskie to daty więc się pewnie nie trudno będzie w nie wstrzelić.
    A wy?

2. netefe

netefe Fanka BB :)

Nie martw się! Jak ja byłam w ciąży, to miałam tak samo! Ciągle mówiłam o ciąży i nikt mnie nie chciał słuchać :-D No, ale na szczęście miałam trzech słuchaczy, którzy znosili to nieźle;-) (przyjaciółka, mój M., i mama). No i miałam forum.
    Ciąża to piękny czas pod każdym względem.
    Jeśli masz jakieś pytania, chętnie odpowiem :tak:
    pozdrawiam!

3. reklama
  4. balbinka76

balbinka76 Początkująca w BB

Witam, też jestem przyszła majową mamusią. Termin 11.05.2011.
    to moja pierwsza ciąza wiec jestem troche spanikowana tym bardziej, że nie mialam wczesniej zbyt wielu kontaktów z maluchami. Na razie sporo czytam i męcze koleżanki z pracy.

5. Jolcia150

Jolcia150 Początkująca w BB

Moja pierwsza ciąża a termin 13 Maj ( PIĄTEK!) oby ta data uległa zmianie...

6. Agnette

Agnette Początkująca w BB

cześć, ja mam termin na 31 maja, to moja druga ciąża, niby wszystko powinno być prostsze, ale niestety nie jest...

7. Julisia

Julisia Fanka BB :)

I ja się witam :) termin mam na 24 maja i jest to moja druga dzidzia jak większość z przyszłych mam mam mnóstwo obaw tyle że tym razem nie tyle co o ciążę a o to jak to będzie dalej bo jak przyjdzie na świat oczekiwane maleństwo to mój skarb bedzie miał zaledwie rok z hakiem więc w domu będą dwa maluchy, pies, ja i ciągle zapracowany tata :)

8. mloda_i_piekna

mloda_i_piekna Fanka BB :)

Ja mam jeszcze przeprowadzkę w kwietniu.... mąż mnie przeturla chyba razem z kartonami... to dopiero będzie sajgon :)

9. młodamamusia18

młodamamusia18 DziekujeBogu ze cie mam;*

Hej ;)
    ja termin mam na 27 maja ;)
    juz niie moge sie doczekać;)

10. reklama
  11. aga_biedronka

aga_biedronka Zaangażowana w BB

Witajcie!
    Mój termin to 25 maja i choć to moja pierwsza ciąża jestem bardzo spokojna i niczym się nie przejmuje (chociaż leżałam już w szpitalu odwodniona i wyczerpana przez wymioty) nawet jeśli czasem słabiej się czuję, bo przecież nić złego nie może się stać!!!! polecam wszystkim takie podejście :-)

12. Corti

Corti Początkująca w BB

witam ja termin mam na 22 maja i jest to moja druga majowa ciąża wcześniej urodziłam 18 maja 2009 :)

Poleć forum