reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe 2011

szukałam, ale nie znalazła, więc założyłam nową grupę... Mam nadzieję, że znajdą się prz

Podziel się terminem

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Witam wszystkie ciężaróweczki :-) ja mam termin na 03 maja, więc mogę jeszcze załapać się na kwiecień. To moja pierwsza ciąża i mnie tak samo każdy ma już dość, a przynajmniej słuchania mnie :-D
Przy okazji chciałam się zapytać ile już się Wam przytyło od początku ciąży? Ja jestem w 30-stym tygodniu i doszło mi 11 kg :szok: a tu jeszcze ponad dwa miesiące :-p

reklama

młodamamusia18

DziekujeBogu ze cie mam;*
Miasto
SWD
Rozwiązania
0
hej zaanetka369 ja przed ciążą ważyłam 50kg a teraz waże 66 kg a jestem w 29tc ;-)

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Witaj młodamamusia18 no to ładnie :-) duża dzidzia chyba będzie :-pJa też przed ciążą ważyłam 50kg teraz jestem w 33 tyg i ważę 64kg. Już nie mogę się doczekać, aż maleństwo przyjdzie na świat ;-)

Rozwiązania
0
Ja ważyłam 55 ważę 68 :) a tu jeszcze 1 miesiąc 3 tygodnie i 6 dni :p w ciągu jednego miesiąca przytyłam 4 kg i to w lutym ! lekarz nie był zachwycony :p

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Witam
jest to moja pierwsza ciąża :)
termin mam na 26 maja :) dzień matki hmm...
przed ciążą ważyłam 55kg teraz jestem w 33 tygodniu i ważę 70kg :)
pozdrawiam

Do góry