reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogadajmy o sobie

Coraz więcej kociarzy tutaj, to miło!:-) Mój maż śmieje się ze mnie, że wszędzie kota wypatrzę!:)
 
reklama
Hej

Ja to koty uwielbiam - ale mam na nie uczulenie , więc nie jestem na razie posiadaczką żadnego :-) A mój M aktualnie na każdego kota mówi "chodząca toxoplazmoza":happy2:
 
Ja moją Tusię po prostu uwielbiam. Jest bardzo rozpuszczony. Teraz, kiedy jestem na zwolnieniu, Kocisko cały czas leży koło mnie, przeciąga się, przytula, mruczy. Uwielbia być noszony na ramieniu.
 
Ostatnia edycja:
Ika_s kotki są kochhane. MOja Prinsi tez ciągle łazi za mną i nie przeszkadza jej że młody ją za włosy, ogon, uszy ciągnie. Bylebym ją pogłaskała. Kochhana dziewczyna jest. Nawet moim paputą krzywdy nie robi :-).


Załużmy nowy wątek KOtki pieszczotki :-)
 
Cześć dziewczyny:-)
Mam na imię Kasia, w tym roku skończe 28 lat, razem z mężem 29 l. i synkiem prawie 8 l. mieszkamy w nowym domku pod Katowicami. W domu mieszka z nami kotek Ryś ( niesamowity pieszczoch) a na podwórku dwa bernardyny- Bosman 14 mieś. i Faro 8 mieś. Jesteśmy małżeństwem dopiero od marca tego roku;-), od roku mieszkamy w Polsce po wielu latach w Holandii. Wróciliśmy aby nasz syn zaczął szkołe w Polsce razem z rówieśnikami, w Holandii do szkoły chodził od 4 roku życia,doskonale mówi po holendersku .
Mąż nadal prowadzi firmę w NL ( aby być stale z nami musiał pozatrudniać więcej menadżerów), w Katowicach również mamy własny biznes. Nie muszę jeżdzić do pracy codziennie , jestem w biurze ok, 2 razy w tygodniu na 3-4 godziny.
Dzięki temu mamy z mężem dużo czasu dla siebie. Nasz syn bardzo cieszy się na rodzeństwo:-)
Fasolka jest z nami po 5 cyklach starań!
 
To teraz kolej na mnie Mam na imie Aneta mieszkam w Kędzierzynie - małe miasteczko w opolskim. Dokładnie 4 lipca skończę 29 lat . Mąz codziennie dojeżdza do pracy do Katowic a ja siedzę w duzum domku z córeczką Julcią Jestem na urlopie wychowawczym i po to by moc przedłużyć sobie urlop na następnego dzidziusia postaraliśmy sie o drugiego potomka:tak: Mieszka z nami jeszcze mój tato Od dwóch dzni jesteśmy posiadaczami czarnej kotki - jeszcze bezimiennej Narazie kotka nie daje się pogłaskać i chowa ise po kątach Z czasem sie przyzwyczaji
 
Cześc na imie mam Ania mam 31 lat 3 dzieci to jest 4 według ostatniej @termin na 14 luty mieszkam 40km od Torunia we wrzesniu zeszłego roku skonczylismy remont domku :-).
C:%5CDocuments%20and%20Settings%5Cuser%5CMoje%20dokumenty%5CMoje%20obrazy

to moje dzieci
 
Cześc na imie mam Ania mam 31 lat 3 dzieci to jest 4 według ostatniej @termin na 14 luty mieszkam 40km od Torunia we wrzesniu zeszłego roku skonczylismy remont domku
 
reklama
Do góry