reklama

Pogadajmy o sobie

magdzia75

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, właśnie się zalogowałam i próbuję dołączyć do Was.To moje pierwsze,
więc jestem troche wystraszona. Mam nadzieje, że wszystko bedzie ok, staraliśmy się o baby pół roku. Jestem z moim mężem od 2 lat , a od sierpnia jestem młodą mężatką:-). Termin mam na 8 lutego. Pozdrawiam wszystkich

reklama

agawa1

Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08
Rozwiązania
0
magdzia75 Witaj wśród nas!!!! Bardzo się cieszę że dołączyłaś do nas. Zapraszam na wątek główny a i nie zapomnij napisać prywatną wiadomość do Anny_ajry - dopisze Cię do lutówek :-) A poza tym gratulacje :-)

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, pooglądałam już Wasze brzuszki, poczytałam o zwierzakach i o Was, to chyba czas napisać coś o sobie. Mam na imię Sandra, 25 lat, ze Szczecina. Termin mam na 22.lutego, czyli będę 26.letnią mamusią. Z mężem ślubowaliśmy sobie w lutym tego roku. Był to najpiękniejszy dzień w moim życiu. Nie znamy się długo, jesteśmy parą od maja'06r. Decyzja o byciu ze sobą na całe życie nie zajęła nam dużo czasu, bo obydwoje jesteśmy pewni, że to właśnie na tę osobę czekaliśmy wcześniej. O dzidzię staraliśmy się dwa cykle, i choć liczyliśmy się z długim staraniem, okazało się, że niepotrzebne były zmartwienia.
Mąż mój długo szukał pracy, w końcu zdecydowaliśmy się na rozłąkę. Zamierzam jeszcze przed porodem dołączyć do męża, zatem czeka mnie wyprawa do Anglii.
Pozdrawiam Was serdecznie!

Rozwiązania
0
witajcie dziewczynki:-pMam na imie Mirela,jestem w ciazy pierwszy raz termin mam na 1.02.08 czyli za dwa dni.strasznie sie boje:no:Bardzo bym chciala miec juz to za soba.

agawa1

Rozwiązania
0
Witaj Mirella

Dołącz do Nas służymy pomocą radą i wogóle wygadać się mozna i bzdury popisać. :-)

Paulineczka_

mamy lutowe '08
Rozwiązania
0
Tak dokladnie Agawa ma racje :-p Mozesz wszystko (no powiedzmy) wyzalic sie,zapytac sie, bzdury popisac itd.itp. To forum jest poprostu fantastyczne.

agawa1

Rozwiązania
0
paulineczka to nie forum jest fantastyczne!!! TO MY :-D

reklama

apina

Sexi mamuśka!
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Już tu nikt nie zagfląa???No tak, wszystkie mamusie zajęte swoimi dzidziulkami, albo oczekująna poród.....A ja zagladam wszedzie bo nie wiem co ze sobą robic...Oglądam zdjęcia Waszych pociech i ..zazdroszcze:zawstydzona/y: Jak długo jeszcze???

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019