reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogadajmy o sobie

Cześć Kropecka
Moje dzieci to bliźnieta maja już 10 lat chłopaki
Kolejny to też synuś ma 2 lata i 10 m-cy
I będzie kolejny dzidziuś:)
pozdrawiam
 
reklama
hejka :):):):-) Ja mam 16 lat i jestem w 10 tygodniu ciąży:):):) mój narzeczony ma 19 lat:):):) ja i moj kochany jestesmy ze sobą 8 miesiecy,a zareczeni jestesmy od 11.05.2007:):):) Bardzo sie kochamy:):):) pewnie was to przerazi ,ze jestem taka mloda,ale ja sama wybralam takie zycie bo bardzo kocham mojego cuuudownego i najwspanialszego przyszlego meza:):):):-):-):-)
 
Witaj szczęśliwa Mamo.
Kiedy poznaliśmy się z moim mężem, byliśmy w podobnym wieku. Minęło jednak 8 długich i pięknych lat za nim zdecydowaliśmy o ślubie. Myśleliśmy chyba inaczej, choć bardzo się kochaliśmy. Chcieliśmy skończyć studia, znaleźć pracę i tak było, a nasza Miłość przetrwała wszystkie próby. Teraz, po blisko 13 latach naszego bycia razem, mamy nadzieję, że będzie też z nami nasza wyczekana Kruszynka.
Trzymam kciuki za Waszą Miłość i Maleństwo. Zapraszamy na główny wątek, pisz, co tam u Ciebie.
 
Witam wszystkie mamy lutowe ja podobnie jak Ania31 oczekuje 4 dziecka. Mam 24 lata mieszkam na śląsku.
Mam córcie Kaśkę ma już 4 latka i bliźniaki Nadunię i Roberta bardzo się cieszę że spodziewam się kolejnego szkraba i że to nie bliźniaki :-D.
Pozatym mam bardzo mało czasu bo rodzinka pochłania czas no i mąż ;-).
Pozdrawiam
 
Witam Milenko:-) Cieszę się że dołączyłaś do nas. Całuski dla rodzinki i zapraszam na wątek główny
 
Witam, dawno mnie tu nie bylo. Nie chcialam wczesniej za wiele pisac, bo jak juz wspominalam, chcialam poczekac do wizyty u lekarza, upewnic sie. Wizyta byla juz jakis czas temu, ale potem zle sie czulam i prawie nie siadalam do kompa.
No to kilka slow o mnie. Mam na imie Agata, mieszkam w Krakowie, mam 28 lat. Mam wspaniala coreczke Agnieszke. Aga ma rok i dwa miesiace. Mialam troche problemow z poprzednia ciaza i dwa poronienia i dlatego teraz troszke sie boje. Bylam u lekarza i bylo ok, ale niestety zaraz potem zaczely sie problemy no i od tygodnia poleguje i biore duphaston i magnez, ale juz jest lepiej. O rany mialo byc kila slow o sobie, a ja tu o wszystkim, postaram sie na przyszlosc poprawic ;-)Aha mam tez wspanialego meża :tak:, ktory obecnie wyjechal na delegacje na miesiac do USA, a ja siedze u rodzicow, ktorzy mnie i Age na maxa rozpieszczaja. Acha nie mam polskich liter i aktualnych suwaczkow, ale nadrobie.
 
no Guniu, wreszcie się odezwałaś :) Mam nadzieję że poprawi ci się i lekko przejdziesz tą ciążę. Ja nie mogę się zebrać na USG :/

Milena witaj :) Jak będę miała córeczkę to też będzie Nadunia :)
 
reklama
czesc dziewczyny
jestem w sumie nowa i dopiero pojmuje jak dziala to cale forum. jest naprawde fajne wiec warto sie wkrecic. mam na imie Ania i mam 22 miesiecznego synka Kubusia i jestem poraz kolejny w ciazy tydzien 10. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.termin porodu 20 lutego 2008, no zobaczymy
 
Do góry