reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogadajmy o sobie

Cześć dziewczyny, właśnie się zalogowałam i próbuję dołączyć do Was.To moje pierwsze,
więc jestem troche wystraszona. Mam nadzieje, że wszystko bedzie ok, staraliśmy się o baby pół roku. Jestem z moim mężem od 2 lat , a od sierpnia jestem młodą mężatką:-). Termin mam na 8 lutego. Pozdrawiam wszystkich
 
reklama
magdzia75 Witaj wśród nas!!!! Bardzo się cieszę że dołączyłaś do nas. Zapraszam na wątek główny a i nie zapomnij napisać prywatną wiadomość do Anny_ajry - dopisze Cię do lutówek :-) A poza tym gratulacje :-)
 
Cześć dziewczyny, pooglądałam już Wasze brzuszki, poczytałam o zwierzakach i o Was, to chyba czas napisać coś o sobie. Mam na imię Sandra, 25 lat, ze Szczecina. Termin mam na 22.lutego, czyli będę 26.letnią mamusią. Z mężem ślubowaliśmy sobie w lutym tego roku. Był to najpiękniejszy dzień w moim życiu. Nie znamy się długo, jesteśmy parą od maja'06r. Decyzja o byciu ze sobą na całe życie nie zajęła nam dużo czasu, bo obydwoje jesteśmy pewni, że to właśnie na tę osobę czekaliśmy wcześniej. O dzidzię staraliśmy się dwa cykle, i choć liczyliśmy się z długim staraniem, okazało się, że niepotrzebne były zmartwienia.
Mąż mój długo szukał pracy, w końcu zdecydowaliśmy się na rozłąkę. Zamierzam jeszcze przed porodem dołączyć do męża, zatem czeka mnie wyprawa do Anglii.
Pozdrawiam Was serdecznie!
 
witajcie dziewczynki:-pMam na imie Mirela,jestem w ciazy pierwszy raz termin mam na 1.02.08 czyli za dwa dni.strasznie sie boje:no:Bardzo bym chciala miec juz to za soba.
 
Witaj Mirella

Dołącz do Nas służymy pomocą radą i wogóle wygadać się mozna i bzdury popisać. :-)
 
Tak dokladnie Agawa ma racje :-p Mozesz wszystko (no powiedzmy) wyzalic sie,zapytac sie, bzdury popisac itd.itp. To forum jest poprostu fantastyczne.

 
reklama
Już tu nikt nie zagfląa???No tak, wszystkie mamusie zajęte swoimi dzidziulkami, albo oczekująna poród.....A ja zagladam wszedzie bo nie wiem co ze sobą robic...Oglądam zdjęcia Waszych pociech i ..zazdroszcze:zawstydzona/y: Jak długo jeszcze???
 
Do góry