reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

AgniesiaP- witaj wśród zimowych ciężarówek ;-);-) W zasadzie to należą Wam się gratulacje :-) faktycznie, po latach starań to "złoty strzał" :tak: prawie jak w lotto.. (może spróbujcie, jutro ponoć kumulacja ;-);-) )
a poważnie- nie umiem sobie wyobrazić, jak musieliście się czuć przez te miesiące starań- podziwiam Waszą siłę i Bogu dziękuję, że my z mężem "wpadliśmy" ;-) Bo choć chcieliśmy Maleństwo, to nie teraz jeszcze, wiesz, takie odkładanie: najpierw to potem tamto- Bobo zdecydowało samo i szczerze przyznam, że myślę, że to jakaś straszna Mądrala jest, bo dobrze się "wstrzeliło" i mimo małej rewolucji, jaką zrobiło- dość dobrze wybrało sobie czas ...
Dbaj o siebie i o Maleństwo- ale bez przesady, byś nie zwariowała z powodu wszystkich lęków i obaw. pamiętaj: ciąża to nie choroba:-) -tak powiedział mój lekarz. trzymam się więc tego zdania kurczowo, jak któraś z Mam chce mi zabronić zwykłej życiowej aktywności albo odrobiny kawki ;-);-)

miłego dnia wszystkim. kończę pracę i idę robić remont :-D:-D

Paaaaaaaaaaaaaaaaa ...
 
reklama
jezyk mnie też brzuch pobolewa, raz mocno zakuje że prawie krzyczę a czasem delikatnie ale zawsze jest to kucie. No i skurcze raz na jakiś czas mnie złapie, szczególnie podczas wysiłku czy wstawania. Na siku w nocy biegam już po 3 razy i podobno będzie tylko gorzej. A poza tym rewelka, mój M nie śpieszy się z wybieraniem imienia, tydzień temu podsunęłam mu moje typy, a on że musi się zastanowić i codziennie mówi że się wciąż zastanawia. Oj drażni mnie ten chłop jak nie wiem, mieszkamy razem od miesiąca, przez pierwsze tygodnie było bosko, a teraz on nawet na mnie nie patrzy, żeby mnie w nocy przytulił, to wielki sukces jak nie odmówi. Nie wiem już czego on chce od tego związku, ale ja mam czarne myśli.
 
witam dziewczynki:) mnie też przeraża zimowy czas..tak szczerze to nigdy nawet nie natknęłam się na ciążową kurtkę:( nie wiem jak my zimę przetrwamy:) póki co mamy jeszcze trochę czasu więc może się coś wymyśli..a ja dziś mam wyśmienity nastrój..byłam z mamą na zakupach i trochę poszaleliśmy:) ale humorek mi się poprawił:) kupiłam sobie fajne ciążowe dżinsy do tego fajne dodatki:) no i dla Maluszka kupiłam śliczny kocyk polarowy..kremowy bo jeszcze nie wiem co tam noszę pod serduszkiem:) i zdecydowanie zgadzam się z twierdzeniem, że nic tak nie poprawia kobiecie humoru jak dobre zakupy:) więc w razie chandry dziewczynki polecam:)



08_13_2008_25_12_2007_48.png


 
Witajcie kochane,
Sorry, ze mnie jakis czas nie bylo ale mialam gosci przez ostatni tydzien i jakos nie udalo mi sie tu zajrzec.:-) Jutro z kolei przylatuje moja mama i pewnie znowu troche potrwa zanim wpadne na forum. Bardzo goraco pozdrawiam wszystkie nowe lutoweczki :)
Ja na razie wciaz czekam na usg (prenatalne badania)- chociaz w poniedzialek bylam prywatnie i niestety dzidzia jeszcze byla troche za mala (42 mm) zeby sprwadzic co i jak...w kazdym razie ide na to badanie w sobote i mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok :-)
Dla pocieszenia wszystkich pryszczatych mamus - nie jestescie same :-D- moja twarz a szczegolnie okolice brody i szyji wygladaja okropnie...ale czego sie nie znosi dla Milosci :) Paznokcie i wlosy tez niestety nie w najlepszym stanie :-p
Z kurtka na zime chyba poczekam ...w koncu nie mu tak ladnych zim jak w Polsce (zazwyczaj pada deszcz), a w zeszlym roku kupilam taka krotka staromodna kurteczke z empire line tazke juz wtedy wygladala na ciazowa :-D - moze sie w nia zmieszcze na zime ;-)
Milych snow wam zycze mamusie :-)
 
Niestety z powodu problemów w pracy nie damy rady pojechać na zaplanowane wczasy jeżeli któraś z was albo ktoś z waszych znajomych ma ochotę to chętnie odstąpię miejsca zwłaszcza że wpłaciliśmy już zaliczkę (600 zł)
Wczasy są wykupione w Juracie na 2 tygodnie w WZW Jantar (Delfin) od 16.08-30.08 koszt od osoby to 1750 zł -za dwa tygodnie (125 zł za dobę ) z pełnym wyżywieniem 3 posiłki dziennie (dla dwóch osób)
Informacje pod numerem 664 722 305
 
Witam Lutóweczki!!!!
Ewelinka :) ma rację, nic tak nie poprawia humoru jak chodzenie po sklepach i zakupy:-):-):-) Ja dzisiejszy dzień spędziłam właśnie na chodzeniu po sklepach... Po pierwsze- wybrałam już fason mojej sukienki;-), teraz tylko uszycie. Nie obeszło się też bez wizyt w sklepach dziecinnych, ale narazie jakoś nic nie wybrałam, choć korci mnie niesamowicie:laugh2::laugh2:. Oczywiście odwiedziłam sobie też sklepy z odzieżą dla ciężarnych, cale 2, które znalazłam w moim mieście, bo już mi brzucholka widać (ale jak narazie to wciąż tylko moje zdanie). Zatem dzień był baaardzo przyjemny..
Pozdrawiam Was gorąco!!! Kolorowych senków!!!!
 
chyba mi się już dupa rozłazi. kurcze, cosik wcześnie....

Ha ha ..ale sie usmialam :laugh2:
I pytanie..a kiedy zaczyna sie rozlazic tak standardowo?

No ja wlasnie zaczynam sie martwic o cere..jakies dziwne cos wylazi mi na brodzie..a fu. Zawsze mialam tlusta i szybko sie zanieczyszczala, ale teraz jak sie zobaczylam w lustrze przy swietle dziennym to sie przerazilam. Jednak wole moje lazienkowe :tak:Dlatego podpytuje Was o ten krem Perfecty i jego konsystencje.

Kurcze, ja w sumie juz powinnam kupic jakies spodnie ciazowe. Podpatruje allegro, ale na razie nie strzelam.
Dla Dzidzi jeszcze nic nie kupuje..jest sporo czasu, a zaczne pewnie jak juz bede wiedziec kto tam sobie w srodku po cichutku tak siedzi. Kurcze na ostatnim usg jak ginka tak ogladala malucha z kazdej strony to w pewnym momencie sie zdziwilam, ze nawet od tylka strony go oglada, ale jak to durna i w szoku baba nie zakumalam, ze moze chodzic o sprawdzenie plci :wściekła/y:a ona nic nie powiedziala. Nastepnym razem ide z kartka i konkretnymi pytaniami.
 
Witam,
Macie rację nic nie poprawia tak humoru jak zakupy:-)
Dlatego dzisiaj od rana buszuję po sklepach i nawet kupiłam sobie stanik na mój ogromny biust w rozmiarze 65H:szok:
A zimą się jeszcze nie martwię i po cichu mam nadzieję, że będzie tak łagodna jak poprzednia. Poza tym bardzo się cieszę, że będę rodzić zimą. Ostatnio rodziłam latem i 2 ostatnie m-ce ciąży to była katorga, upały mnie wykańczały.
yawla mnie się dupa rozlazła w trzecim trymestrze, ale niektórym w ogóle się nie rozłazi:-)
 
reklama
Do góry