reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

hej hej
ja sie juz przedstawialam ogolnie, wiec jeszcze raz - jestem Patrycja z kieleckiego i jestem mama prawie poltorarocznego brzdaca. urodzil sie dkladnie w walentynki:-)

sorki dziewczyny ale jeszcze nie jestem w temacie, co to sie stalo z Pati26? miala jakis wypadek czy cos?
 
reklama
Witajcie dziewczynki :))
Tęsknię za Wami kochane, ale nadal nie mam szans napisanie. Zbyt wiele obowiazków mam na głowie. Szybciutko napisze co u mnie i zmykam znowu na niewiadomo ile:(
A wiec Maxymilian jest juzduzy , na komplet zębali [ wreszcie], siusia do wiaderka [ pomysł zaczerpnięty od Nikosia;)] z kopcaniem to jeszcze nie kumaty. Pięknie mówi, nadal oczywiscie z przewagą po swojemu, ale non stop coś bełkocze, śmieszny jest ten mój kochany szkrabek. Dzisiaj do naszej rodziny dołaczyła maleńka kotka " Rose", Max oszalał na jej punkcie, jest nia zafascynowany. Jak naprawie [ lub kupie] aparat to powklejam Wam foty, Max wyglada na conajmniej dwolatka, ma długaśne potargabe włoski, mniej wiecej jak Karol- zapmarty, rewelacja:)
Co u mnie?
A więc jestem na walizkach, przeprowadzamy się do nowego domu, nareszcie znalazłam jakis dom:)
Z moja mamą jest kiepsko, na początku września lece do polandi, do niej.
Reszta rodzinki jest zdrowa, wszystko jest ok.

Lece Was poczytać, bo bardzo tęskniłam, no i o księciuniu ciągle myśle :)
 
maruda27 witaj na pokladzie:)
zapmarta cudowny brzusio,pamietam,ze przy Gracjanku tez tak szybko wyskoczyl mi bebzonik:p
mikimauro fajnie,ze do nas zajrzalas,chociaz sama za czesto sie nie udzielam;p
 
reklama
Mikuśka -dawno Cię nie było... zdrówka dla mamy i dobrego na nowej chłupie :tak:

Ardzeshiku
- special 4U 4 2day:[video=youtube;udfB4svdOII]http://www.youtube.com/watch?v=udfB4svdOII[/video]

i dla wszystkich potrzebujących pozytywnej energiii... uwielbiam ten zespół!!!!!:-):-):-)
 
Do góry