reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

nimfii no własnie nie ma nikogo bo my tu na obczyźnie a cała rodzina w Polsce... niestety takie zycie, że musze sobie radzić sama... może w drugim trymestrze będzie mi łatwiej, hormony sie bardziej ustabilizują... no i może na jesieni uda sie do Polski pojecheć to wówczas odpocznę...
 
reklama
Najogromniejsze gratulacje Agniesiu dla Ciebie :-) Spokoju i lekkości.
Cały wyjazd myślałam o Tobie i czekałam aż tu zajrzę i jak tylko odpaliłam kompa to szukałam Twoich suwaczków i JEEEEEEEEEEST cudowne, wspaniałe ukochane maleństwo. Normalnie oszalałam z radości.
Mary Tobie powodzenia i Antarku za Ciebie kciuki ciążowe trzymam :-)
Super dziewczyny, tak się dzieciowo zrobiło, booooosko :-)
Elunia gratuluje Tobie i mężowi.
Trzymam kciuki za zdanie tego prawka i wracaj szczęśliwie do Polandii Lajfiku
A Ja Was przepraszam, że mnie nie było tak długo, ale dopiero od paru dni jestem w domu. Najpierw był remont, potem urlop nad morzem z przepiękną pogodą, opalaniem i chlapaniem, Oliwia przeszczęsliwa i z morza mogłaby nie wychodzić i tylko pokazywała, że dalej dalej chce iść, a my do niej że to nie wanna i nie ma końca za plecami :-) Antarku Nasze dziewczyny by się dogadały, ale trzeba by pewnie na sznurku trzymać ;-)
Po morzu był Kraków (trzeba było stare kąty odwiedzić :-)) no i od niedzieli już w domu i rozpływamy się w tym upale. To jakaś masakra w domu 100 stopni i zero przewiewu, Oliwia w samej pieluszce lata i ma potówki i krople potu na buzi. Nad morzem taki upał jest boski, ale tutaj nie da się funkcjonować. Co do mojego dziecka to nie słucha się wcale, jeszcze po złości robi jak usłyszy NIE, nie gada nadal, oprócz mama tata tylko jakiś węgierski słychać. Sikanie po nogach jej nie przeszkadza więc chwilowo nauka nocnikowania przerwana tylko kupa jest na nocnik i po spaniu siusianie.
Ja siedzę i ogarniam pokój po remoncie i staram się wykańczać. Czeka mnie jeszcze mały maraton po sklepach po pierdoły typu dywan, deski na półki, koszyki na zabawki itp... aaa no i już siedzę i projektuję przedpokuj i łazienkę bo też czeka w kolejce do wyremontowania :-)
Michał już zbladł po opalaniu jak pomyślał ile kasy potrzeba, ale Ja go uspokajam, że Ja sobie mogę projektowac i wymyślać a przecież można to zrobic i za rok nawet :-) zaczął się śmiać że pewnie zanim Ja skończę wymyślać co i jak gdzie chcę to on zdąży zarobić ;-)
To tyle u Nas, w sumie nie wiele się zmieniło :-)

Na Rodosie byłam i rewelacja, baaardzo mi się tam podobało i polecam. My za rok myślimy o Chorawcji. Moja siostra teraz pojechała ze znajomymi w ciemno, na dwa samochody i słuchajcie znaleźli tam super nowy piękny apartament na 3 sypialnie i wyszło im 700zl za 10 dni od osoby :szok: ogólnie zachwyceni.

 
Ostatnia edycja:
Nie zapominajcie o mnie :) Ja mam zakichane 12 stopni i deszcz!!! Masakra :/

Egzamin nie zaliczony :/ Skurczysyn oblal mnie! Mialam juz za soba cala trase przejechana i na koniec wjechalismy na osiedle , krecilismy sie w kolko nigdzie nie bylo znaku ustap , ani stopu ,wiec sie calkowicie nie zatrzymywalam przy wyjazdach ...ale palant stwierdzil , ze tam jest slaba widocznosc i powinnam sie wszedzie zatrzymywac!!!! Jadac zwalnialam do dwojki - glowa lewo-prawo ...ale nie ....to mu nie wystarzczylo!!!!! KUR.....A M...C!!!!! Oni dyskryminuja tu Polakow i szczegolnie jesli ktos nie mowi biegle po angielsku ( np. ja) Wpierdzielil mi za to 4 krzyzyki na jedno pole i to mnie wykonczylo! Dupek!!!!!!!!!! . I specjalnie wrocil ze mna w to samo miejsce i jeszcze raz kazal jezdzic ( wiedzial gnojek ,ze zrobie ten sam blad!!!)
Wrocilismy do osrodka i tam mi powiedzial , ze niestety sie nie udalo:/
Mialam ze soba kolege , ktory mogl mi tlumaczyc przed egzaminem . Poniewaz pytaja ze znkow, teorii i innych ******* .... nie pozwolil mu wejsc ze mna do srodka! A ja mam takie prawo! CHAM!!! nie klocilam sie juz o to , jakos dalam rade odpowiedziec na 10 pytan . Potem przy samochodzie kaze otworzyc maske i nazwac te wszystkie gowna, ktore sa po nia ! I na koniec pyta z kokpitu. W trakcie tych pytan nalezy mi sie tlumacz, ktorego nie mialam .
Moj instruktor Polski u ktorego bralam 5 lekcji powiedzial mi dzisiaj ,ze Polakow kosza!!! Nie chcial mi mowic wczesniej zebym sie nie denerwowala:/
Co za banda gnojkow!!! Jestem zla jak cholera. Gowno prawda ,ze tu latwiej zdac! W osrodkach panstwowych RSA zdaje tylko 49% kursantow! A obcokrajowcow mniej niz irysow!!! W prywatnych jest calkiem inaczej( zdawalnosc lepsza o 20%) , problem polega na tym ze tu ich juz nie ma :/:/
Czytalam jak Polacy sie wypowiadali na stronie "Nasz głos" W dupe z tym wszystkim!!!
Sory za chaos , ale pisze z predkoscia wiatru i jestem MEGA WKU.....A!!!!!!!

Na marginesie Postrzalko dzieki za kciuki:)
To tyle od wkurzonego lajfika:/ Ide sie nachlac dzisiaj !! ;P
Milego dnia laseczki:)
 
Lajfiku jeszcze im pokarzesz!!!W koncu do trzech razy sztuka;-)a nawet do czterech,a jak trzeba to do pieciu:-D;-)a tak serio to jestem pewna,ze przy kolejnym podejsciu otrzymasz upragnione prawo jazdy i tego ci zycze

Dziewczyny zazdroszcze upalow,ja jestem typem cieploludnym ,wiec takie wysokie temperatury mi nie straszne,a na wyspach jak na zlosc juz od tygodnia pada:dry: ,ale nie moge narzekac,bo jeszcze niedawno u nas tez bylo tak cieplutko,mam tylko nadzieje,ze piekna pogoda jescze do nas wroci:happy:
 
Mysia nie wierzę, że dasz radę żyć w temperaturze 36 w dzień i w nocy 30stopni przez jakiś czas. Lubię gorąco, ale dziś już ledwo żyję. W nocy u nas padało więc rano było super temperatura 28stopni, aż miło było oddychać. Jeśli tak dalej będzie to kupuję klimę, wieczorem chciałabym się chociaż ochłodzić.
Nie wiem czy są jeszcze kalwiny na forum, Jurand ma chrzciny w niedzielę :pPPP
Lajfik przykro mi, że nie zdałaś.
 
Lajfiku - ale się uśmiałam czytając Twój wpis!!! chciałabym zobaczyć Cię w trakcie pisania posta - pewnie wykrzykiwałaś sobie co poniektore wykropkowania, co??:-D:-D:-D:-D:-D
przykro mi, że Ci się nie udało, ale bankowo drugi raz sobie poradzisz, a i z języka się podszkolisz i tłumacza zażądasz... będzie podręcznikowo!!! cmokas!!

Aga - no, to jutro powodzenia życzę i udanego balangowania pochrzcinowego:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry