reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

MADZIA a jak zazegnalas zgage?? Bo ja dalej walcze :)

ISKIERKO gdzie ty kurcze slonko mialas?? U mnie pochmurno...butelkowa wrecz pogoda :)
 
reklama
jasne, jak nie mam akurat w domu aptecznego mleczka na zgage to zawsze ratuje sie rumiankiem :)
jutro musze zakupić bo spiłam ostatnia torebke :)
 
ISKIERKO gdzie ty kurcze slonko mialas?? U mnie pochmurno...butelkowa wrecz pogoda :)
Calutki niemal dzień swieciło piekne sloneczko. Az mialam wyrzuty sumienia, bo korzystając z niego wyprałam i wysuszyłam 3 prania. A w koncu dziś NIEDZIELA.....
jasne, jak nie mam akurat w domu aptecznego mleczka na zgage to zawsze ratuje sie rumiankiem :)
Dobrze wiedzieć, bo ja ostatnio zgagę mam dość często...
 
Ja gdzies tez powinnam to mieć, jeszcze z PL przywiezione....
A, napisze wam tylko, ze chyba przy porodzie zostane sama i będę musiala zaplacic ten cholerny kraamzorg na 8h przez dwa-trzy pierwsze dni:wściekła/y:
Mam tylko nadzieję, że mąz dostanie te gwarantowane dwa dni urlopu okolicznosciowego
 
reklama
mój maż dostanie to 2 dni, mało tego , załatwił sobie ze odbierze zaległe 2 tyg urlopu ale swierdziłam ze jak i tak przez pierwsze 8 dni przychodzi polozna za ktora ja place to moze urlop przelozyc jak juz polozna przestanie przychodzic i zostane sama :)
 
Do góry