reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

ISKIERKO nie dadza mu urlopu? :(

MADZIA u mnie melisa tez zawsze jest. Obecnie chleje(bo piciem tego nazwac nie mozna) gruszkowa,ktora w skladzie nie ma ani grosz tegoz owocu :D

Pranie uratowane ;) dzieki Iskierka!
 
reklama
MGD co do urlopu to jeszcze nie wiem, bo nie pytal. On ma generalnie urlop 3 tygodnie od 6 sierpnia. Ale on pracuje przez uitzendbureau i w CAO (czy COA - nigdy nie wiem:-D) jest napisane, że na powiekszenie rodziny czyli urodzenie sie dziecka można dostac 2 dni urlopu okolicznościowego. Tyle, że zaczyna sie okres wakacji i masowych urlopów....
Generalnie to chyba cos zrobię, zeby szybciej urodzic:-D

Co do prania - nie ma sprawy. ja nie raz wieszalam o 1.00 w nocy, jak po wylaczeniu kompa przypomnialo mi się, że pranie w automacie mam:-D
 
Ja zdazylam na ostatni dzwonek hahah
A jak juz zacznie mi sledziem zajezdzac ;) to wlaczam extra plukanie.

ISKIERKO no to wiesz co robic zeby ssaka wykurzyc z brzucha :D
 
Madziula dzięki;-)
No ja też nie lubię, ale czasami zalącze pranie o 22.00, ono sie wypierze a ja nadal siedze przy kompie lub hafcie. Mijaja 2-3h, zamierzam iść spać i nagle zonk - pranie trzeba powiesić;-)
MGD wiem, ale... dla mnie ta strefa od kilku miesięcy nie istnieje - podobnie jak u Bernadetki;-)
A mąż nie taki głupi i wie o co chodzi:-)
Prędzej okna machnę i nabiegam sie po schodach. Albo kupie ten olejek rycynowy o którym gdzieś kiedyś pisala Sencilla :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
ISKIERKO :D potraktuj to jako lekarstwo ;)
A serio,to probuj ten olejek i daj znac czy pomogl :)

Aa pytanie mam. Uzywalyscie dzieciowych kosmetykow z Kruidvat??

I ja sie bede zwijac..jutro mam lekarza. Zobaczymy co z ta nieszczesna szyjka...
 
Ostatnia edycja:
Co do kosmetykow i pieluch, to ja dzis wpadlam na genialny pomysl, ze skoro mam mamiczke w niemczech i bedzie nas odwiedzac srednio raz w miesiacu, to wymyslilam sobie , ze pampersy moglaby mi przywozic.

zlalazlam webshop z kosmetykami dla dzieci i wielopak pampersow newborn 2 (3-6 kg) 4 x 48 sztuk kosztuje 30 EUR plus kosmetyki polecila mi kolezanka Penaten (te z pasterzem) :D powyzej 50 EUR wysylaja gratis na terenie niemiec, wiec mamuska moglaby mi w necie zamawiac i przywozic do NL !

Penaten Wasch & Duschcreme | windeln.de

macie jeszcze jakies voordelowskie webshopy oraz pomysly jak nie przeplacac za to samo ? moze zbiorczo zamowimy palete z pampersa, pewnie wyjdzie taniej ! :D
 
reklama
Mialam isc spac,ale przypomnialam sobie ze kolacji nie jadlam :p
Salatka z parmezanem. Ktos reflektuje??

AYNI mi bedzie mama dowozic rzeczy z DE. Jezdzi co drugi miesiac..i nie sadze ze zamowie kosmetykow za 50€...balsam,plyn do kapieli i krem na odparzenia...
 
Do góry