reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Dzieki Dziewczyny:*
mam nadzieje ze to przejdzie bo jeszcze ma czas nawychodzenie:)

Iskierka dzieki za rade, wezme sobie jakas dluzsza koszulke do porodu, a do karmienia to musze cos kupic takiego rozpinanego:)

Nie lubie zadnego rodzaju koszul, nikt mnie nigdy nie widzial w spodnicy/sukience wiec i tego nie zaloze:)

Co do pieluch to ja narazie nadostawalam Pamersów wiec bedziemy najpier te testowac, gdyby cos bylo nie tak to sie zmieni ale nie wyobrazam sobie pieluch tetrowych moze pierwsze dwa dni ale nie dluzej bo to jednak wiecej obowiazku jak dla mnie;/
Tak jak Iskierka mowi, ciagle mokro po sama zyje:) i prania a prania:)
 
reklama
Dzien dobry lachony :)

ISKIERKO haha to znaczy ze czas od forum odpoczac skoro Ci sie po nocach snimy ;)

YOKASTA ekonomicznie to wychodzi tylko wtedy kiedy sie pierze codziennie...nie wyobrazam sobie zbierania smrodow przez pare dni,zeby zaladowac cala pralke..no i poza tym-czas to pieniadz.
Ale pomysl zacny ;)
W drogerii widzialam pampki eco. Rozkladaja sie w 100%...ale obawiam sie ze rownie szybko zostalby rowniez rozlozony nasz budzet :D

BERNADETKO zaciskaj nogi!!!! Jeszcze troche mala :)
Mi do szpitala kazali wziac starego t-shirta meza,ktorego nie bedzie szkoda wyrzucic "po"
Po calej akcji prysznic i przebieramy sie w rzeczy do wyjscia :) o ile nie zostajesz w szpitalu na noc. Wiec koszula do karmienia przyda sie w domu :)
Nota bene powodzenia w szukaniu ;) ja juz drugi tydzien poluje na cos rozpinanego i nie babciowego :D
Czekam na kortingi w V&D oraz Henku Mullerze :D

AYNIIIII slonce przepraszam ze wczoraj na skypie mnie wcielo ale maz mi zachorowal i wymiotowal cala noc :(

Dobra dziewuchy. Ide pod prysznic. Na 14 lekarz. Zamelduje sie po powrocie
 
Mgd cisne te nogi az boli;p hehe
mam nadzieje ze porod bedzie bezproblemowy i nie bedzie potrzeby zotawac dluzej:)
Ja musz kupic jeszcze kilka pajacykow bo chyba bede miec malo:)
Jak juz wrocisz to zdaj relacje jak tam sprawy sie maja:)

Iskierka A ty jak sie czujesz?
 
Iskierka ja wziełam pania z kraamzorg bo niestety mam zerowe pojecie o małych dzieciach oprócz tego ze kiedyś zmieniałam pieluszki chrześnicy :) ale u nas 8h bedzie tylko pierwsze 2 -3 dni a potem po 4 ale za to dłuzej , tak sie umowilismy :) a co do łozka, to ja mam ten problem ze go nie mam, śpimy na samym materacu bo niestety było bardzo duzo wydatkow zeby surowe mieszkanie zrobić potem wydatki zwiazanie z dzieciem i tak jakos łozko narazie sie oddala, nie wiem co one na to powiedzą ale jesli nie bedzie mnie stac no to przeciez nic mi nie zrobia ;(


dzisiaj kupiłam w lidlu piekne truskawki :) juz lezą z naszych zoładeczkach, doszłam do wniosku ze najlepiej zakupy w lidlu robić rano bo warzywa i owoce sa najswiezsze i duzy wybór a nie ochłapy wieczorami :) widzialam dzisiaj kocyki z disneya za 6,99 o wymiarze 75*100 wiec jakby komus byl potrzebny to przy okazji moze poszukac, ja chcialam wziac ale w sumie juz mam narazie :)
 
Morgeeeen !

Bernadetka, mnie powiedziano, że moge wziąść nawet t-shirt męża do porodu. Po porodzie prawdopodobnie bedzieswz musiala się przebrać w coś, w czym łatwo będzie ci karmić piersią.
Piżamki nie polecam, szczególnie do porodu. Ayni kiedyś dawala linka do jakichs seksi koszulek z rozpinanymi staniczkami. Jesli nie lubisz wogóle koszul nocnych (i tych dla starych bab i tych sexi) to możesz kupić sobie piżamę, ale z rozpięciem na piersiach. Idealnie sprawdza się do szybkiego nakarmienia dziecka w nocy, bo nie trzeba dzwigac calej bluzy aż pod szyję:-D

Kochana Bernadetkko ja mialam taki sam problem jako ze w domu spie w samej koszulce i z "gola pupa" :D i zastanawialam sie jak to ugryzc, sama tez nie cierpie typowych koszul z zyrafka czy bobaskiem rodem z polskiej porodowki w jaskranych kolorach. Tutaj mi szkoda kasy na pizame do szpitala, skoro pewnie bedzie upackana wszelkimi odpadami fizjologicznymi, wiec wydedukowalam , ze wezme jedna moja koszulke obszerna, ze mozna cyca wystawic (gumki juz wyswiechtane wiec niebawem czeka ja koniec kariery) a jeszcze jedna ukradne mamie z polski, ona ma mnostwo starych koszul i nawyk chomikowania ciuchow wiec sie nie obrazi. Szlafrok kupilam taki, ze bedzie znosny nawet po porodzie , bo tez nie lubie szaro-burych aseksualnych rzeczy. Lepiej zainwestowac w fajne koszule do karmienia juz do domu, a do szpitala byle co :p moze tu znajdziesz cos dla siebie ?
Nachthemd - Online Shop - wehkamp.nl

3maj sie kochana :)
Iskieron, dzien dobry!

Dzien dobry lachony :)
Mi do szpitala kazali wziac starego t-shirta meza,ktorego nie bedzie szkoda wyrzucic "po"
Po calej akcji prysznic i przebieramy sie w rzeczy do wyjscia :) o ile nie zostajesz w szpitalu na noc. Wiec koszula do karmienia przyda sie w domu :)
Nota bene powodzenia w szukaniu ;) ja juz drugi tydzien poluje na cos rozpinanego i nie babciowego :D
Czekam na kortingi w V&D oraz Henku Mullerze :D

AYNIIIII slonce przepraszam ze wczoraj na skypie mnie wcielo ale maz mi zachorowal i wymiotowal cala noc :(

OMG wlasnie wyobrazilam sobie, ze biore t-shirt od mojego M chudziny jednego, ktorego dumnie utuczylam ostatnio do 60 kg :D rosnie chlop razem ze mna w tej ciazy ! :D Nie wiem, czy moje piersi wlozylabym w jego t-shirt, nie wspominajac o brzuchu :D Ale wy pewnie macie i mniejsze piersi i wiekszych mezow, haha.

MGD - nie pozostalo mi nic innego jak Ci wybaczyc i zyczyc W zdrowia . musialasbyc wczoraj jego pielegniarka, a to wazniejsze niz skype :)

Madziula - witaj ! Ja bym sie tak nie przejmowala, wiele ludzi tak mieszka, tzn spi na materacu, ja jako nastolatka tez sobie wymyslilam, ze tak bede spac, i spalam! Co najwyzej was opieprzy za to wstawanie tak z niska,ale powiedz, ze macie taki lifestyle i koniec, taka moda teraz :D
 
reklama
Madzia, i tak go juz utuczylam prawie 6 kg , bo wczesniej to tylko zebra liczyc :D a teraz to nawet lekko sie skorka falduje :D na kolana mu siadam , troche smiesznie to wyglada i dlugo go nie mecze, ale jest git. Jest nieco mniejszy ode mnie jakies 4 cm totez tak to sie rozklada. Co smieszniejesze on zaczal tyc odkad zaszlam w ciaze, bo wczesniej to nic. On przytyl 6 a ja 8 kg :D Czasem ja go biore na kolana hahahah :-D oczywisccie zartuje
 
Do góry