reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

hejka
ayni maluszek rosnie jak na drozdzach,a moze juz nie taki maluszek:-D
kasia podrzuc troszku klusek. Moja starsza jak byla mala zostala pare razy uroczona i odprawialam na nia czary, o dziwo pomoglo:-D
agss daj malutkiej cos czerwonego aby kruszynke nikt nie uroczyl, pochwal sie pozniej prezentami:tak:
marzenka ja tez mialam przez chwilka spokoj, ale juz sie skonczyl, kawke zdazylam wypic:-)

A moja zostala zarazona przez starszego zarazka, kaszel ma ze szok, i tak sie zastanawiam co mam jej podac aby troszke ulzyc:no: czy moze do lekarza dzwonic, no ale goraczki nie ma

normalnie szpital w domu:-(

no cieszylam sie zer goraczki nie ma, a tu 38,8:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Siemka
wpadam tylko powiedziec ze baby ma juz jakies 6,98cm z podkurczonymi nogami (bo tak skakalo ze nie dalo sie pomierzyc), glowka duza, hersen super, wszystko dobrze widac, no wogole cudo :-) nastepna wiyta tym razem u poloznej 11 kwietnia

uciekam do pracy
 
Ann to rosnie malenstwo :)

Ayni to Ci urosl Adaś :** nie caly kg i 3 cm roznicy miedzy moim malym :D

Kasia wez wyslij mi z jednego kluska :D juz nie pamietajaksmakuja a sama zrobic nie umiem... :/

Ewelina wspolczuje, ja wczorajzajmowalam sie corka sasiadki bo ja tak rozlozylo ze ruszy sie nie mogla :/ ponad 39 stopni goraczki...

Madzia oby przeszlo Martynce :*

Agss dokladnie tak jak Eweilna pisze zawiaz czrwoa kokardke :D milego spotknia.

Marzenka fajnie ze maly sie zaklimatyzowal, teraz troszke wiece czasu bedziesz miec dla siebie :D

Nooo pgoda mnie dobija, ilez mozna patrzec na ten snieg... :O moj maly tez ciagle marudzi, a dzisiaj to szczegolnie, wczoraj taki zalotnik z niego sie zrobil i podrywal na zabawki corke sasiadki a dzisiaj marudzi... :/ mamchec polozyc sie dzisiaj do lozka i lezecd jutra... ale niestety sie nie da... :/
 
dzień dobry

ewelina i wszystkim chorym dużo zdrówka, taki okropny okres, niby już wiosna była a tu zima znowu blehh ochyda..

u nas juz lepiej, przeziebienie przechodzi i krem na buźce działa bo od wczoraj widze ze ustępuje:)

Mamo ZiM dla Ciebie :* a i chetnie wiecej sie dowiem o tym pieruństwie :)

Ayni no moja tez miała takie wymiary w 6 miesiacu.... prawie ze dokładnie :)

Iskierko
no nie jest przyjemne zostawianie dziecka na poł dnia .. wiem coś o tym, chodz teraz już jest okej ale na poczatku nie mogłamm skupić sie w pracy bo myslalam zeby szybko konczyc i mała ze złobka zabrać :)

a Martyna znów postępy robi, do tej pory pełzała po podłodze i sie turlała a teraz zaczyna kkolana podkładać,,, chyba sie do czworakowania szykuje... to bedzie sajgon hahhaa
 
madziula ciesze sie razem z toba z postepow Martynki:-)
ann dobrze ze maluszek swietnie sie rozwija, niz tylko sie cieszyc nawet w taka pogode:-)
berni ja nie raz siedzialam przy chorym szkrabiku, tylko wspolczuc

A mojej malej jeszcze jakas biegunka doszla, gdyby nie kaszelek to powiedzialabym ze to zeby. Nawet bidulka pospac nie moze bo budzi sie co troszke
 
Jejus dziewuchy wspolczuje Wam chorubska. Biedne maluszki :* Zdrowka zycze :*

A moja corcia zaczela zgrzytac zebami:-D Ma cztery to nimi sobie operuje:-D

Iskierko to prawda, nie ma to jak z dzieckiem w domku. Nawet jak marudzi....
 
Necia,wlasnie sie zorientowalam,ze to ty mi dodalas te mile komentarze o butach na bazarku :sorry: Milo Cie poznac ekhmmm....

Echh koleżanko szacun jak ty do tego doszłaś? Tu nie ma moich danych tam mojego nicku stąd , naprawdę jestem w szoku:)))
Ale mam nadzieje,że nie wziełaś mojego komenta do siebie, nic złego nie miałam na myśli :-)
 
Dziewczyny tak tu dużo piszecie , że ńie nadążam czytać :-D U nasna szczęście zdrówko dopisuje, mnie już lekka senność łapie i nudności, ciężko trochę jak jest drugie dziecie i zamiast z nią się kulać po podłodze to marzę o duszeniu komara na kanapie :-D Ale damy radę hehhe
 
Ann fasoleczka rosnie...oby tak dalej...:)
Milka zgrzytaie zebami to ja tez mam...masakra moj maly czesto zgrzyta w nocy :/ ale to chyba po mnie ma...bo mialam tak samo za dziecka...
Madzia Martynka super postep lada dzien i jej nie dogonisz jak ci bedzie uciekac na czworaka haha


U mnie to talna masakra...mali dali czadu popoludnio tak byli nieznosni ze szok dawno juz tak nie mieli...padam ze zmeczenia na twarz... Nawet kolezanka jak wpadla na kawe to stwierdzila ze nie pogadamy dzis przy nich :/
Przez to wszystko co wyczyniali ze zlosci wyzylam sie na K i dzien zakonczyl sie nie przyjemnie dla wszystkich...Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej...
 
reklama
necia oj tak, Ayni to detektyw iniektyw :) nic jej nie umknie :) zdolna bestia :)

Ayni :*

marzenka
oj u nas też była napięta atmosfera od wczoraj.... dzisiaj pół dnia mnie nosiło a w pracy to juz myslałam ze jak mi sie ktoś nawinie to w zęby dostanie.. hehehe no ale jakos ochłonełam :)

oby jutro była ładna pogoda bo mam ochote wyjsc z domu :)
 
Do góry