reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Iskierka71

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2011
Postów
1 832
Miasto
Zegveld
Witam serdecznie w nowym wątku pogaduszkowym na forum "Mamy w Holandii".
Wprawdzie istnieje już temat "Holandia", ale nowym osobom strasznie ciężko jest przebić się przez prawie 3 tysiące postów.
W drugim, bliźniaczym temacie "Poród w Holandii" chciałybyśmy nie odbiegać zbytnio od tematu prowadzenia ciąży, przebiegu porodu i połogu w Holandii.
Dlatego proponuję ten wątek jako miejsce na wszelkiego rodzaju rozmowy wszystkich ciężarnych. Zapraszam też do wymiany doświadczeń wszystkie "doświadczone" już w tym temacie forumowiczki.
Mam jedocześnie nadzieję na wyrozumiałość moderatorek. Myślę te ten wątek to nie będzie dublowanie tematów.
Pozdrawiam
 
reklama
A ja się odmeldowywuję, bo mi sie oka zamykają....
DOBRANOC - kolorowych i erotycznych życzę;-)
I widze was to jutro (to znaczy jeszcze dzisiaj, bo już niedziela) wszystkie - w dwupaku:-D:-D:-D
 
Mgd nie tylko tobie nie wzkazane:)
Ja to juz zapomnialam jak to sie robi i do czego sluzy:):-D
Dobrze ze chlop wyrozumialy bo cienko by bylo:baffled: :-D

No jak temat by sie zaczal to spac ida no nie :dry: :happy2:

Ja to siedze i cisne w gre, strasznie wciagaja kurczaki i krowy:-)
 
A ja kurde anty growa jestem..dziwolag jakis ;)

BERNADETKA mi chlop juz zapowiedzial ze jak przekrocze magiczny 37tc to bede sie przed nim w szafie chowac :D
 
Heh z jedenj strony to dobrze, jak najbardziej wkazane jest:)
To masz pojemna szafe:-D
Tylko ze u mnie to moja wina bo ja nie moge, mam chec ale jakos nie daje rady:) :-D

Bo Boli jak chol*ra:wściekła/y:
 
Ja tam i checi i mozliwosci mam :D ale zakaz jest zakaz ;)
Zreszta teraz to mojego chlopa na amory za zadne skarby swiata bym nie namowila :D
Wizja przedwczesnego porodu zrobila z niego glaz!! (dobrzw ze tego nie czyta haha)

A szafe mam bardzo pojemna :D
Obie bysmy sie zmiescily ;)

Widze ze nie tylko ja nocny tryb zycia prowadze :)
 
Trzymaj sie zakazu bo to najwazniejsze:)

No ja spac wogole nie moge, zdarza sie ze pospie kilka godz. w dzien ale wiecej niz 3-4 to mi sie nie zdarza chociarz ostatnio to sobie pospalam...
Wstane porobie co, ugtuje i siedze i potem cale noce to samo...
masakra jakas;p

Maly ie pozpycha po nocach strasznie, wchodzi mi pod zebro ze spac to sobie moge tylko na siedzaco...:no:
 
reklama
melduje sie i ja na nowym wątpku, moja mała tez wczoraj wieczorem sie strasznie rozpychała .... ale potem polozylam sie na lewym boczku i jakos zasnełam ;)
 
Do góry