reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Już parę typów miałam..Nawet z zakładkach mam je zapisane ale może już je sprzedali.
Narazie mam jeszcze małego stracha żeby już kupować łóżeczko(ale na dresik się połasiłam:-D).Więc niech później też będą jakieś ciekawskie oferty :) i kołyski..O jak mi się marzy kołyska :happy2: a w lutym jak dr pozwoli to chcę przelecieć się do Amsterdamu i połazić po jakiś "komisach"..Bo naprawdę jak patrzyłam na allegro to wszystko na jedno kopyto :-)
 
reklama
witam
No Robale to faktycznie droge mieliscie ze szok:no:Jezdza takie wariaty i mysla ze im wszystko wolno :wściekła/y: nie wspomne o tirach..
Nayaa pewnie w komisach sa fajne rzeczy i naprawde za centy:tak:A marktplaats uwielbiam:tak:

Madziula dzieki :tak: kiedys patrzylam na ta strone ale juz zapomnialam o niej:tak:

U nas tez niedzielnie nic sie nie chce:sorry2: Siostra pojdzie z Michasiem na spacer a my z Milcia w domu:sorry2:
 
Witam, my juz po spacerku, zimnica taka ze az do domu szybciej moja bande zagonilam, a zazwyczaj to mnie trzeba zaganiac.

Nayaa prawda :tak: ja na marktplaats czesto zagladam, teraz jestem na etapie szukania roweru. Podoba mi sie, ze Holendrzy wystawiajac jakas rzecz w internecie nie wolaja za nia nie wiem ile, tylko czesto takie rzeczy schodza ponizej swojej wartosci, nawet jesli uzywane. W Polsce natomiast duzo ludzi to chce zawsze nie wiem ile zarobic na sprzedazy czegos, czesto w oplakanym stanie.

Robale witaj spowrotem w Niderlandach.

Ja wlasnie odkrylam, ze mam dziure w spodniach, ktore chcialam zalozyc na jutrzejsze pranie mozgu etap drugi i chyba bede musiala znow powisiec nad szafa ech... Przydalo by sie jeszcze kupic kilka par spodni, bo w przedciazowe co prawda sie zapinam, ale taki zel wystaje z nich, ze nie ma co :baffled: dobrze, ze teraz promocje sa :-D

No i jeszcze raz prosze o kciuki jutro od 10.00 rano...
 
reklama
Do góry