reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Dzien Dobry :D

Noc pięknie przespana :D az milo...
ja mojego tez biore do nas cos kolo 4 bo stoi i placze i "mamamamamamama" i spimy tak do rana, wcześniej spalam tez na jednym boku na samej krawędzi lozka :/ teraz jak tylko mam go wziasc to budze B. ma się do samej sciany posunąć, i już jak wie ze Alunio spi z nami to nawet się nie ruszy:-D klade małego w srodek i sama mam więcej miejsca... :) on bardziej woli na tate wlazic :)

Madi, cudni :) chwal się chwal, bo my reszta znamy się z fb a ty masz facebooka? byśmy częściej widzialy dzieciaczki :)

Milka, pisz co tam u Emki :) jak ona? jak zabki? pewnie rosnie jak na drozdzach pannica :)
 
reklama
Dzien dobry, ja sie szybko chwale, wczoraj Adas mial miesiecznice a dzis my mamy rocznice slubu :szok:
ale ten czas leci. Wczoraj w lozku sie ocknelam, ze nie mam zadnego prezentu, wiec zaczelam cos myslec, i juz jestem po sklepie , zaopatrzylam sie w materialy i bede robic prezent :-)

Madi sliczna masz core, synek tez niczego sobie, ale coraaaa jaaaaaa , mega !

Dziewczynki, ja juz moderuje jeden dzial na BB :zawstydzona/y: dlatego prosze o kandydatow i ochotnikow. Badzcie pro aktywne, to forum to takie nasze prywatne miejsce na ziemii i dobrze by miec tutaj woznego :tak: Nie trzeba pisac na forum codziennie, kazda z nas jest mama i ma swoje obowiazki, wazne aby zagladac od czasu do czasu i byc w miare sprawiedliwa osoba moim zdaniem.

Ok ja zmykam do moich karteluszek poki dziecina spi, pochwale sie potem co tam splodzilam .
 
Hej

Ja wlasnie mam przerwe w prai iz nudow sobie zagladnelam hehe

Iskierka u nas to samo, zawsze u nas zasypiala potem przenoszenie i spala u siebie a potem cos jej się odmienilo, potrafila się budzic z rykiem i dopiero u nas zasypiala, dzisiaj o dziwo przespala cala noc u siebie, już nie wiem od czego to zalezy hehe

Ale skrobiec

Ayni milo ze Ty o mnie pamietalas ale ja z kandydatury moderatora się wypisuje:)

Ale duchota
 
hej.

ale dusznoooo...chyba cos popada...
my wrocilismy ze sklepu od rana biegalam...zaraz drzemka bo od 7 jestem na nogach...

madin super dzieciaczki :) slodziaki. no wlasnie moze bys tak podala fb jak masz :p
ayni pochwal sie co tam utworzylas :)

a co do spania z dzieciaczkami to ja sie lepiej nie wypowiadam haha...ja spie z dwojka a z moim K okazjonalnie hahah :) nie umie sie odzwyczaic od nich i nawet jak poloze sie z K to o 1 czy 2 lece do maluchow mimo ze sie nie budza w nocy ale tak sie nauczylam jak w pl K pracowal w delegacji i zawsze bralam Kacpra do siebie do lozka i teraz maluchy spia razem w lozku a ja wchodze miedzy nich hahah :) wiec ja dopiero wstaje polamana bo spie jak sardynka :)
 
Dziewczyny tak szczerze to ja nie mam fb. Wiem wiem że teraz wszyscy go mają i rzadko spotyka sie osoby które nie mają tam konta. No właśnie ja jestem jedną z osób które nie należą do społeczności facebooka.

Ayni udanej rocznicy ślubu życze!!!!!!!!!!!Wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!

Od jakiegos tygodnia mam okropny nastrój.......mój Ł coś przebakuje że chyba mam depresje...ja to udana jestem. Taka życiowa maruda jestem.....ale nie mam zamiaru udawać, że tryskam dobrym humorem tylko po to, żeby kogoś zadowolić.....
 
U Emki wszystko ok. Po ostatnim szczepieniu bylo troche przebojow, ale juz jest dobrze, trwalo to jakies pol dnia i nocke.
Caly czas ma 8 zabkow. Widac, ze niedlugo beda czworeczki, ale to juz tak od jakiegos czasu, dziasla puchna jak balony hehe
Wszedzie wstaje, juz tylko w pionie ciagle, ostatnio zaczela sie puszczac i robi kroczki miedzy nami jak widzi, ze drugie ja zlapie. Sama jeszcze sie boi. Moze i dobrze bo przynajmniej nie ma odruchow kaskaderskich:-D
Spi tylko u siebie w pokoiku, w lozeczku i nawet nie probuje jej brac do nas bo jeszcze jej sie spodoba hehe. W sumie to jestesmy chyba pewnego rodzaju szczesciarzami, bo ona nigdy nie miala problemow ze spaniem. Od dluzszego czasu zasypia po 19, budzi sie ok 5 na butle i dalej drzemie do 8, 9 :-) Grzecznadziewuszka.
Ostatnio troche pokazuje pazurki. Probuje wymuszac placzem. Jak sie jej na cos nie pozwoli to zalamana i wpada w jakis amok, ale damy rade, mam tez potrafi postawic na swoim :-)

Ayni wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-)

Fajne te Wasze dzieciaczki mamuski :tak:


Wiecie co tak sie zastanawiam co taki moderator wlasciwie robi, oprocz czytania i pilnowania porzadku? Tak powaznie to niewiem. Jesli jest konieczny to moge nim zostac, i tak czytam codziennie, nawet jak nie pisze, nie chcemy podobnych "Hagusiow" wiecej hahahha
 
Ostatnia edycja:
Hej( wykrzynik mi nie dziala)
Ayni pierwsza rocznica ulala gefeliciteerd(wykrzynik) ciekawe czy Twoj eMek tez sie tak postara z prezentem ;-)
Milka odrazna,sama sie zglosilas brawo,oddaje moj glos na Ciebie(wykrzynik :-D)
Madi przeslicze dzieci,urode Sofika to pewnie ma po mamie?
Berni fajnie,ze Aleks krowie mleko pije .Moja Marta niechce,niesmakuje jej to nie wciskam.Pije 4 i jest ok.A jak przechodzilas z 3 na 4 to odrazu czy stopniowo?Bo czasem jak odrazu to moze byc szok dla brzuszka,ja zawsze przy przechodzeniu na inne mleko codziennie wymienialam jjedna lyzke starego na nowe az wszystkie sie wymienily:tak:zawsze bylo ok.

U nas nocki zawsze tragedyja z Zuzia,Marta moze przespac cala az do 8 niekiedy a tamta to wrzaski ciagle ,dzis 2 h w nocy bajki ogladala :baffled: a jak zachcialo jej sie spac to pokazala palcem na drzwi i powiedziala NYNY.Spytalam jej: chcesz isc spac?powiedziala Taaa i kiwnela glowa to zanioslam ja do jej lozka,przytulila knufla a ja wyszlam i zasnela...:confused: nie ogarniam(wykrzyknik)
 
Ostatnia edycja:
reklama
marzenka no to masz nieciekawie z tym spaniem, ja tam w sumie połamana nie jestem bo mamy duże łozko, ale nie śpie dobrze bo ciagle mam właczona czujke , a dwa ze albo sie budze bo smoczek pod zebrami albo noga pod plecami i tak ciagle coś hehehe

dziewczyny dostalam dzisiaj tą slynną gazetke z kuponami lekker in het leven, aż 3 kupony na pampersy

Robale z całym szacunkiem, ale nie wiem kiedy ostatni raz napisałaś post na forum i w ogole Ciebie tu ostatnio nie ma a pierwsza wyrywasz sie do głosowania hehehe niech sie wypowiadają osoby ktore uczestniczą w życiu tego forum a nie jak Filip z konopii
 
Do góry