reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

marzenka no to masz nieciekawie z tym spaniem, ja tam w sumie połamana nie jestem bo mamy duże łozko, ale nie śpie dobrze bo ciagle mam właczona czujke , a dwa ze albo sie budze bo smoczek pod zebrami albo noga pod plecami i tak ciagle coś hehehe

dziewczyny dostalam dzisiaj tą slynną gazetke z kuponami lekker in het leven, aż 3 kupony na pampersy

Robale z całym szacunkiem, ale nie wiem kiedy ostatni raz napisałaś post na forum i w ogole Ciebie tu ostatnio nie ma a pierwsza wyrywasz sie do głosowania hehehe niech sie wypowiadają osoby ktore uczestniczą w życiu tego forum a nie jak Filip z konopii

Spoko , sorki za zamieszanie ;-)
 
reklama
Ja to ledwo dzis wyrabiam.....okres przyszedł i się morduje na ten upał:wściekła/y::angry:
Dzieciaki też odczuwają skutki upału, bo jeść coś nie chcą.
Ja dziś strajkuje i na obiad będzie pizza! W sumie mój Ł ostatnio mi powiedział, że jak mi się nie chce gotować to mam nie gotować i dziś akurat nie mam weny na stanie przy garach i pocenie się nad nimi.
Już się doczekać nie moge przyszłego tygodnia:-)

Mamo z tą urodą małej to sama nie wiem po kim ją ma....jedni mówia, że to cały Ł a drudzy, że do mnie podobna....ja tam twierdze, że z Ł ma więcej.....ale słodka jest jak mamusia:-)

Milka to super, że Twoja mała śpi w swoim pokoju. Nie będziesz mieć problemów z oduczaniem od wspólnego spania. I aż 8 ząbków:szok: to dużo! Moja ma narazie 6 i już jakiś czas wychodzi 7 i się przebić nie może.......

Jak Karol był malutki to kładłam go ze mną w łóżku bo tak było mi wygodniej. Ciągle się budził na jedzonko i płakał i miałam go pod ręką i tak się przyzwyczaił. Jak przyjechaliśmy do mojego Ł do Nl to spaliśmy w trójke i później to juz uciążliwe było. Jak Karol był już większy to rozpychał sie, a my ściśnięci jak sardynki na samym końcu łóżka....mój Ł się wkurzał że nawet się ze mną popieścić wygodnie nie może:-)Wyprowadziliśmy go z łóżka jak miała 2 latka. I przy małej to obiecałam sobie, że będę ją uczyć w spania w łóżeczku i nie wyszło do końca tak jak chciałam. czasem potrafi przespać całą nocke, a czasem z nami chrapie. Ale wole jak sama śpi, bo i ona jest bardziej wyspana i my.

Ide coś zjeść......
 
Ja jestem za tym aby modem został ktoś kto interesuje się forum, każda z nas ma dzieci i żadna nie siedzi w sieci non stop, niektóre pracują ale większość zawsze znajdzie czas aby napisać chociaż głupie dzień dobry i podzielić się dobrym słowem.
Madzia szkoda ze rezygnujesz.
A dziewczynki z porannej zmiany albo Iskierka, Kasian , berni, marzenka, madi, agss?
Czy Astrid do nas jeszcze zagląda i chciala by się wypowiedzieć? Czy kogos pominelam? Prosze aby kazdy podal kandydatow a potem zaglosujemy, ok?
To nasze forum i nasz interes i niestety z powodu braku moda kilka dziewczyn odeszło :(
 
Hej hej,
Zaglądam, tylko nie mam weny pisać. Robię na pakowaniu papryki od rana do prawie wieczora (dzisiaj jakimś cudem o 12 mnie i kilka osób puścili). Jak wracam, to nie mam mocy, żeby myśleć. Jestem za tym, żeby modem była osoba mająca sporo czasu i zaglądająca na forum częściej, niż np. ja ;-). Najlepiej ktoś z rannej zmiany :-).
 
Ayni hehe jestem pracującą mamą i nie spełniam wymogów hehe

a tak serio madi to ja tak samo myśle, nie raz by sie chciało przytulić do męża no i klops, ale własnie to jest dziwne ze raz spi cała noc u siebie a raz cyrki.... zachodze w głowe...najlepsze ze w polsce ma niby spac w lozeczku turystycznym no i sie zastanawiam co to bedzie.... mysle czy by nie rozłozyc go pare dni rpzed wyjazdem i ja troche przyzwyczajać

mnie też sie nie chce gotować ehhh może coś na szybko upichce :)
 
Zeby nie bylo, ze ja sie pcham na sile, ale ja zagladam na to forum czesciej niz nie jedna z Was:-) Napewno nie bede walczyc. CHcecie to moge zostac moderatorem, jak nie to nie.
To,ze nic nie pisze nie znaczy, ze sie nie interesuje. WIdac, ze i z takiej rzeczy mozna zrobic problem. Kurcze, to nie wybory na prezydenta:-D:-D:-D:-D

Berni mnie ciekawi co Ty za mleko dajesz Alusiowi. To z Kruidvata jest na dluzej niz tylko do roku
 
Ayni hehe jestem pracującą mamą i nie spełniam wymogów hehe

a tak serio madi to ja tak samo myśle, nie raz by sie chciało przytulić do męża no i klops, ale własnie to jest dziwne ze raz spi cała noc u siebie a raz cyrki.... zachodze w głowe...najlepsze ze w polsce ma niby spac w lozeczku turystycznym no i sie zastanawiam co to bedzie.... mysle czy by nie rozłozyc go pare dni rpzed wyjazdem i ja troche przyzwyczajać

mnie też sie nie chce gotować ehhh może coś na szybko upichce :)


Mojej na szczęście to obojętne, gdzie śpi. Dziwiła się tylko, że turystyczne ma siatkę a nie szczebelki.

W Kruidvacie też jest mleko 3, dla dzieci powyżej roku...z tego, co kojarzę. Ostatnio kupuję albertowe, więc mogło coś mi się pomylić.
 
Ostatnia edycja:
Moim zdaniem, jeśli Milka chce zostac moderatorem, to oddaje glos na nia, nie chce na sile nikogo wciskać w to...
Sama chyba się do tego nie nadam, bo ja za lagodna jestem :D

Milka dawałam Nutrilon od samego początku i nigdy nie było problem... ta puszka jest inna. dzisiaj nawet smierdzi dziwnie... :/
wyrzuciłam ja bo cholera wie co to...

Madi, wspolczuje @ moja tez się zbliza...:/ jak ja nie lubie tych dni :D

A dzisiaj na deser, zrobiłam sobie blok czekoladowy :D może koras pamięta :) z czasu Pewexu :) ja pamiętam jak babcia mi robia :D a co njlepsze przepis znalazłam na yt co nie trzeba mleka w proszku :) Blok czekoladowy - Video-Kuchnia.pl - YouTube tu jak by ktoras chciała :)
 
reklama
madziula może rzeczywiście ją przyzwyczajaj powoli, bo wiesz jakie dzieciaki są. Teraz jak byłylismy w Pl to mała w ogóle się przestawiła, bo musiała spać z nami. Nie miałam tam dla niej łóżeczka i upchaliśmy sie jakoś w jednym łóżku. Dobrze, że Karol miał osobne, bo w czwórke to już by masakra była. No dziwne, że raz spią ładnie same a raz nie....mnie się wydaje, że to przez zęby. Mam nadzieje, że to się jakoś unormuje, bo chciałabym mieć miejsce dla męża, żeby się czasem pościskać:-)

A co tu takie napięcie?? Spokojnie kobietki:-) Ayni ma racje. Moderatorem powinien zostac ktoś kto uczestniczy w życiu naszego forum. To jest takie nasze miejsce, taki azyl gdzie dzielimy sie ze sobą radościami i smutami i pomagamy sobie kiedy trzeba....rzadko się spotyka tak fajną i koleżeńska atmosfere...:-)Mam nadzieje, że uda nam się utrzymać jak najdłużej i zadbajmy o to. Każda z nas która zagląda tu codziennie nadaje sie na moda.
Mamo a Ty gdzie? Może ty byś została modem?:-)
 
Do góry