reklama

Pogaduchy czerwcówek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2015' rozpoczęty przez missiiss1301, 19 Wrzesień 2014.

1. missiiss1301

missiiss1301 Kochamy Cię Antosiu :*

Termin mam na 1 czerwca i czekam na kolejne czerwcoweczki :-) mam nadzieje ze czerwiec okaze sie szczesliwy!!:-) dziewczyny czekam na was!!:-)

Ostatnia edycja: 21 Wrzesień 2014
  2. Natalia_B

Natalia_B Fanka BB :)

Serdecznie gratuluję! A my, marcóweczki, dopiero co zaczynałyśmy niedawno... A teraz 500 stron wpisów i prawie połowa ciąży za nami! Życzę czerwcówkom wszystkiego dobrego! :tak:

3. reklama
  4. missiiss1301

Natalia
    Dziekowac :-) czas szybko leci :-) ja pamietam jak zlecialy grudniowki 2010 jak na nich bylam :-)

5. AnnaMaria89

AnnaMaria89 Fanka BB :)

Moze jednak zawitasz do majowek z koncem maja:))) kto to wie:)) choc pierwszy czerwiec super data:) ja mam 5 maj:)

6. AldonaSarnowska

AldonaSarnowska Zaciekawiona BB

Witam, chętnie dołączam do czerwcowych mam. Termin mam na koniec czerwca.

Poprawiam się, taka jestem zakręcona- termin mam na początek czerwca, w poniedziałek miałam badanie, wyliczone prawdopodobnie na 2 czerwiec.

Ostatnia edycja: 25 Wrzesień 2014
  7. AnnaMaria89

AnnaMaria89 Fanka BB :)

łoo to juz koniec czerwca? czyli ze co malo bdzie tu dziewczyn?? Aldona to w ktorym tyg jestes?

8. justyna270284

justyna270284 Fanka BB :)

Cześć. Póki co to ja mogę tylko powiedzieć,że bym bardzo chciał być czerwcową mamą ale pozostaję jeszcze w niepewności. W poniedziałek robię test i jeśli zobaczę 2 krechy to się tu z chęcią zapiszę. Trzymajcie za mnie kciuki:tak:

9. missiiss1301

Justyna
    Trzymamy kciuki mocno :-D &&&&*&*

Aldona
    Na koniec cZerwca? To jja sie dopiero co dowiedzialam i mam 1 czerwca :-)

Ostatnia edycja: 20 Wrzesień 2014
  10. reklama
  11. inzagata

inzagata Fanka BB :)

Witam się i ja, dzisiaj zrobiłam test ciążowy i wyszły 2 kreski, termin wypada na przełom maja i czerwca, ale ja czuję że to jednak będzie czerwiec.

12. jezyk

jezyk Fan(ka)

Dziewczyny gratuluję Wam i życzę wszystkiego dobrego:tak::tak:
    Jak ten czas szybko leci, dopiero co u mnie były dwie kreseczki.

Poleć forum