reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Grabola ja też pierwsze słyszę, to coś na zasadzie jak dla dziecka są te książeczki z pierwszym zabkiem, krokiem itd?

Dzięki dziewczyny ale wytrzymam do stycznia raczej
 
jak w piszecie w google to jest dzienniczek ciąży zawiera on
[h=3]A co zawiera Dzienniczek Ciąży w środku?[/h] Między innymi strony z:


  • Danymi lekarza prowadzącego ciążę;
  • Tłumaczeniem skrótów z badania USG w ciąży;
  • Tabelką z rozpisanymi badaniami obowiązkowymi i nie obowiązkowymi w czasie ciąży;
  • Niektóre strony zawierają dodatkowe informacje od położnej.

Przyszła mama będzie mogła zapisać myśli z ciąży, swoje odczucia lub listy do nienarodzonego dziecka.


Dzienniczek Ciąży spełnia dwie funkcje: organizacyjną i sentymentalną :)

Pomoże przyszłej mamie zapisać termin kolejnej wizyty, wynik ważnego badania, zapisać notatki z zajęć w szkole rodzenia,
a także utrwalić piękne chwile związane z ciążą.

cenna na allegro jakieś 40 zł z przesyłką
 
Smile ale jak wizytę miałas w czwartek i było ok to chyba w tym styczniu będzie ok... kochana do w tej przychodni to pewnie tak jak i u mnie. Najlepiej iść ostatniego dnia mies bo jak próbowałam się dodzwonić to nie szło, ciągle zajęte. Ja mam wizytę co miesiąc prywatnie. A badania robię co 2 mies chyba że coś jest nie tak.

Coś mam złe przeczucia: (
Kiepsko się czuje, brzuch mu się stawia tak dziwnie... nawet nie mam komu powiedzieć, bo mąż na luzie podchodzi i nawet nie pocieszy, pewnie tradycyjnie nic nie powie.
Wizyta za tydzień dopiero
 
Ostatnia edycja:
Drogie przyszłe mamy ! jestem położną, ale też mam nadzieję przyszłym psychologiem- by te plany ziścić, zdecydowałam się na pracę magisterską łączącą te dwie dziedziny. W jej ramach prowadzę badania obejmujące kobiety w ciąży. Jeśli któraś z Was może pomóc i wypełnić, bardzo dziękuję. Oto link do ankiety
https://docs.google.com/forms/d/1AU6NyrqIzTMRECLRNhw2JDBavmmXbB9Z9K-TasCL6Eo/viewform
Pozdrawiam Haimann Monika
 
Mamamm nie martw się na zapas. U mnie też brzuch taki twardy się robi ale to często z tego powodu ze za dużo robię, stoję, skacze z młodą itp. Wtedy też takie uczucie mam jakby mi ktoś brzuch w dol próbował do kolan naciagnac.
 
Mamamm cyrk na kółkach tam maja ale niech im będzie zaczekam do stycznia :)

Mnie od wysiłku czasem boli kość ogonowa ale wtedy wystarczy że się poloze i za chwilę przechodzi ale nie przejmuje się tym za bardzo.
 
My już w domku..synek bardzo się postarał i mimo, że obawiałam się czy powie wierszyk i w ogóle czy wystąpi to zaskoczył mnie totalnie;))) jestem z niego bardzo dumna;) Ja oczywiście najadłam się za pięciu i ledwo się kulam;ddd

poczytam co u Was.
 
mamamm - rozumiem Cię, mój mąż też często bagatelizuje moje obawy... Z drugiej strony może po prostu panikujemy a oni podchodzą "na chłodno"? :D
 
reklama
Do góry