reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Ewcik nie stresuj się bo tylko szkodzisz sobie i maluszkowi a badania będą ok i zobaczysz że wszystko będzie w porzadku.

Co do kupek w różnych odcieniach zieleni, to u mnie tak się zdarza i zawsze od jedzenia, po kiwi też :D
 
reklama
Trzymam &&&& aby dzieciaczki pokazały Wam co tam między nozkami kryją :D

Rany jaką ja mam spiaczke dziś, dobrze że zaraz mam przerwy godzinke i nikt mi tu chodzic nie będzie to sobie oko przymkne :p
 
Dzien dobry :) kacper mi znowu kaszle chyba sie zastrzele, pol nocy wstawalam bo tak go meczylo. Miki dzisiaj z przedszkola idzie na spiewanie tych koled do staruszkow a nie umie zadnej mam nadzieje, ze wmiesza sie w tlum :D
Mamamm faceci podchodza do ciazy inaczej niz my, nie czuja tego i im sie wydaje, ze wsio gra i jak poboli to przestanie. Mam nadzieje, ze u ciebie jednak wszystko wporzadku :)
Malgos zdolnego masz synka brawo :)
MalaZosia jak samopoczucie? Praca daje ci radosci troszke?? :)
Mamuska tesciowa moja ma cukrzyce, rano garsc tabsow, w poludnie druga, przed snem trzecia ale woli to niz insuline. Ja mam nadzieje, ze mnie ominie taka "atrakcja"
Ewcik powodzenia na wizycie
Martyna czekamy na wiesci :)
 
Hej,
Kolejny ladny dzien sie zapowiada:) Narazie kawka i ciasteczko a na pozniej cos wymysle;) Napewno spacerek. Musze chyba wyciagnac z kartonow jakies ubrania ciazowe bo potrzebuje kilku tunik, jakis swetrow. Co prawda w poprzedniej ciazy o tej porze roku bylam juz w 38 tygodniu ;)ale moze cos sie dopasuje ;)
Małgos brawo dla synka za wystep:) ja bylam w piatek na Jaselkach u corki:) Sama przyjemnosc patrzec jak dzieciaki wystepuja:)
MalaZosia a Ty ciagle zapracowana.. Uwazaj na siebie!
Miss jak u Ciebie?jestes w szpitalu?
Justyna niezle postanowienie z tymi slodyczami:) Ja mialam takie na czas postu w wielkanoc a teraz sobie pozwalam ;)
Ewcik koniecznie daj znac po wizycie! trzymam kciuki! ja tez bardzo sie stresowalam tym usg..
Lolcia zdrowka dla synka!
Martyna udalo sie podejrzec plec?:)
 
hejka..też tak macie, że po włączeniu laptopa od razu wchodzicie na forum? :) dziś nawet się wyspałam bo Dawidek po całym dniu wrażeń spał bardzo twardo i nie budził się jak zwykle to bywa..dziś u mnie znów świeci słoneczko i jest naprawdę ciepło.

Małgoś - to bóle migrenowe? A próbowałaś chłodne okłady albo lawendę (czy coś koło tego)? Takie naturalne sposoby łagodzenia bólu głowy. Może masz też za ciepło w domu jak śpisz?

nigdy w taki sposób głowa mnie nie bolała..miewałam bóle głowy ale nie takie jak w ciąży..te są bardzo męczące i być może migrenowe a piszę być może bo nie wiem jak boli głowa przy migrenie;/ zauważyłam, że jak się zdenerwuje to boli mocniej. ehh...

Malgos - ojj, biedactwo. Też miałam taki wręcz migrenowy ból kilka dni temu, ale po 2 dniach mi odpuściło. Mam nadzieję, że i Ty wkrótce poczujesz ulgę! ;)

dzięki:*

Melduję się póżnym wieczorem.
MałaZosia to pewnie po jedzeniu. Nie martw się na zapas.Ale kolor musiał być intrygujący. To ja Ci powiem ,ze w sobotę mój przyszedł do domu o 24 i przyznał sie ,że wypił 6. Ale jak na taką ilość to nawet nie było bardzo widać. Mieli jedzenia sporo to ich nie zmogło bardzo.
Małgoś gratulacje dla synka. Dzielny z niego chłopczyk. Ja w czwartek występuję w jasełkach bo nasza Pani wymyślił,że przedstawienie zrobią rodzice i już mam stresa. A mój mąż śmieje się ze mnie ,że będzie anił w ciąży. Dobrze,że jeszcze mocno nie mam brzucha bo by to dziwnie wyglądało.
Misiss trzymam kciuki,żeby wszystko było ok. Odezwij się i wracaj na święta do domu.
Kasia twardnienie brzucha to chyba norma. Mi przechodzi jak sobie odpocznę.

A ja od dziś wziełam się ostro do roboty. Swięta za pasem a ja nie mam nic zrobione. A teraz wszystko na szybko.Mam nadzieję,że sprzątanie pójdzie mi szybko. W wakacje robiliśmy remont domu i kupę zbędnych rzeczy powywalałam i teraz tak myślę,że to lepiej jak dom nie jest taki zagracony. Przetrzeć meble , odkurzyć i podłogi dokładnie pomyć i po robocie. No i jakieś pyszne żarełko naszykować. Zrobiłam sobie postanowienie adwetowe ,że nie będe jadła słodyczy i ciasta to już nie mogę doczekać się świątecznych pyszności :-)

ta Pani to ma pomysły;) pewnie Jasełka będą bardzo ciekawe i fajne z udziałem dorosłych;) co do sprzątania ja się zebrać nie mogę..takiego lenia jeszcze nie miałam.. aaa i Twoje postanowienie adwentowe to dla mnie byłaby kara:D nie umiem obejść się bez słodkiego a ciasta uwielbiam;) wczoraj na Wigilii w przedszkolu jako jedyna jadłam jak opętana a zanim wyszłam z domu zjadłam pomidorową i głodna nie byłam:D

witajcie czerwcowe Koleżanki :-)

dzisiaj o 13 mam wizytę-przezierność karkowa itd.. potwornie się stresują, wkręcam sobie różne chore scenariusze.. pół nocy nie spałam ehh.. do tego od 3 dni boli mnie brzuch..

trzymam kciuki za udaną wizytę i proszę się nie denerwować;)

Js tez czekam w kolejce z nadzieja ze dzis poznam kto tam sobie siedzo☺

i za Twoją wizytę trzymam kciuki;) niech się maluszek ładnie zaprezentuje;)

Dzien dobry :) kacper mi znowu kaszle chyba sie zastrzele, pol nocy wstawalam bo tak go meczylo. Miki dzisiaj z przedszkola idzie na spiewanie tych koled do staruszkow a nie umie zadnej mam nadzieje, ze wmiesza sie w tlum :D
Mamamm faceci podchodza do ciazy inaczej niz my, nie czuja tego i im sie wydaje, ze wsio gra i jak poboli to przestanie. Mam nadzieje, ze u ciebie jednak wszystko wporzadku :)
Malgos zdolnego masz synka brawo :)
MalaZosia jak samopoczucie? Praca daje ci radosci troszke?? :)
Mamuska tesciowa moja ma cukrzyce, rano garsc tabsow, w poludnie druga, przed snem trzecia ale woli to niz insuline. Ja mam nadzieje, ze mnie ominie taka "atrakcja"
Ewcik powodzenia na wizycie
Martyna czekamy na wiesci :)

biedny kacper z tym kaszlem..ale uwierz, że mój Dawid tylko tydzień nie kaszlał i zaczął od nowa..w przedszkolu jest za gorąco..otwierają okna i chwila wystarczy żeby spocone dzieci owiało..a notorycznie jak małego odbieram się cały czerwony i zgrzany.

Gosiula oj tak..mi też bardzo się podobało wczoraj jak takie maluchy występowały:)
 
Ostatnia edycja:
Gosiula ja bym tez ciacho zjadla jakies dobre podziel sie :)
Malgos ja tez od rana na forum :D zboczenie ciazowe :x
Maleducada reszta conajwyzej sie zawstydzi ale piosenki znaja bo to wszystko angielskie dzieci tylko moj smyk nieosluchany z ich piosenkami :D jakbym wiedziala o takim wystepie to bym od wrzesnia go uczyla :D
Powodzenia na wizycie :)
 
lolcia synek sobie poradzi;) jak nie zaśpiewa to będzie udawał;D wczoraj na tym przedstawieniu dzieci śpiewały a Dawid zamiast z nimi to sobie czapkę oglądał:DDD ale on akurat z tych dzieci co mało się udzielają w jakichkolwiek śpiewankach czy wierszykach..nie lubi i już. Jak ma coś zrobić manualnie to jest chory:D dlatego jak wczoraj wystąpił i powiedział (w sumie wykrzyczał) wierszyk to byłam w szoku;))

maleducada dziękuję na chwilę obecną jest ok..ale pewnie jeszcze się rozkręci i pod wieczór będzie boleć. Twój mąż nie chce znać płci bo chce mieć niespodziankę? jeju ja bym nie wytrzymała ;)
 
reklama
A ja dalej chora buu. Zdrówka dla chorych dzieci!!

Lolcia synek sobie poradzi a jak nie to poudaje a publiczność i tak będzie zadowolona.

Miss ty już w szpitalu? Wracaj na święta do domku.

Maleducada Wow ja bym też nie wytrzymała w nie wiedzy aż do porodu. Do polowkowego już nogami przebieram:)

Zosia współczuję bólu glowy. Dla mnie to koszmar a miewam migrenowe.

Małgoś tak tak ja też tak mam haha

Trzymam kciuki za wizyty i dajcie znać dziewczyny jak po.

Ja sobie wczoraj zamówiłam nawilżacz powietrza bo już nie daje rady , mam nadzieję że się sprawdzi i coś pomoże.

Na obiadek mam rosół bo mam brak chęci na gotowanie po wczorajszych piernikach.
Moje dziecko mnie wczoraj zaskoczylo bo już sprzatalismy ten cały bałagan i mówię ze sie zmeczylam a Igor złapał mnie za rękę zaprowadził na fotel i poważnym tonem " mamo usiądź i odpocznij" tak mnie to rozczulilo że szok:)
 
Do góry