reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Dzien dobry wczoraj mnie chlop wkurzyl i znowu sie na niego fochnelam.
Mamma-mila u mlodego wsio ok na szczescie a ja mam kolana poobijane ale lecac do przodu z nim na rekach jakims cudem przerzucilam ciezar na kolana bo nie chcialam na niego upasc. Oj czyli dalej czekasz na wiesci ktoz tam siedzi w brzuszku :)
Malgos ty to sie nie boisz sama w domku siedziec?? Ja straszny cykor jestem i jeszcze zanim sie dzieci dorobilismy a pracowalam to moj musial po mnie orzychodzic jak konczylam o 21 z mielismy moze ze 300 m do domku :D
Martyna odpoczywaj jak takie zalecenia a okna nie uciekna :)
Asiorreek ciezko z takim malym przylepa ale jak juz drugie bedzie bardziej kumate to sie przynajmniej beda bawic chociaz na ten moment przyjdzie ci troche poczekac :)
Mamuska mlody biega, skacze i figluje wiec z nozka ok :) chyba, ze chce jakis "przeciwbolowych" zabiegow to przychodzi i mowi, ze boli ale juz mu wtedy obojetne ktora to nozka byke wymiziac i wycmokac :D Ciekawe czy sie u was sprawdzic, ze tata to na brata :D
Justyna uwazalam:D ale nie spodziewalam sie takich akcji :D u nas na odwrot na mikolaja drobnostki a teraz lepszy chociaz pewnie u nas bedzie bitka bo jeden konkretny prezent do podzialu plus mysle nad dominem i chinczykiem :)
MamaAnia zdrowka :)
Maleducada to juz mozesz niebieskie szykowac :)
Missis kciuki mozno zaciskam, zebys juz jutro ten szew miala :)
Smile fakt coraz wiecej chlopcow i jak tu miec jakakolwiek nadzieje na corke?? :D
Ide zmierzac cukra i mikiemu sniadanko zrobic :)
 
reklama
Czesc
Oj koncert calkiem fajny, takie wspomnienie mlodosci :-)
Male - skakac nie skakalam ostatnimi silami sie powstrzymalam, dziwie sie ze dalam rade bo caly dzien w robocie i potem prosto do lodzi, no ale bilety kupione juz dawno i bardzo go chcialam zobaczyc i posluchac na zywo
Lolcia biedaku z noga malego ok? Ja tak kiedys po schodach zjechalam ze staszarkiem w gorach na wyjexdzie ale skonczylo sie obitymi plecami i tylkiem, moimi
Z przygotowaniami to u nas ciezko, ja nie wyrabiam z praca, okna pomyte bo niani zaplacilam, pierniki zjedzone i 3 raz bede piec, prezent mam tylko dla mamy, a dla m. Wiem co ale nie mam czasu kupic, gotowanie to chyba w wigilie, wigilia u nas jak awsze, ale mama troche jedzenia przywiezie, o buraki sie kisza na barszcz choc tyle, szafki jeszcze chcialam umyc i nie mam kiedy a nie moge na nie patrzec
Milego dnia wszystkim
 
Lolcia trzeba mieć nadzieję może się uda:)

U mnie przygotowania chyba zacznal się w poniedziałek, nie mam siły ani ochoty na porządki i gotowanie jak na razie.

Poszłam się umyć włosy zrobić umalowac i tak mi się słabo zrobiło ze leżę plackiem a miałam iść na zakupy ehh.
 
Koga ty to masz energii, szacun :D

Tak zastanawiam się jak to u mnie będzie. Jak Maja zareaguje na malenstwo, ona taka wychuchana, wyrozpieszczana, zawsze tylko ona na pierwszym miejscu. Pewno fochami rzucać będzie że uwagi mało jej poświęcam i do babci poleci.

Właśnie wcinam moje ulubione oliwki mniam a dupa rośnie....
 
Hej:)

Kasia ja bym chyba do ginekologa sąsiada, czy kolegi nie poszła, jakoś tak głupio. No, ale do odwaznych swiat nalezy :)))

Maleducada 4 godziny? Wow. Podziwiam wszystkie mamuski które chca miec niespodzianke i nie wiedza do konca co sie urodzi. Ja tam wole wszystko wiedziec:)

Mississ dobrze ze juz po wizycie:) Mnie tez marzyła się córcia, no cóż, moze nastepnym razem (żart:-)) Jak tak wczoraj sie zastanowiłam to i u mojego chlopa zrobienie córy chyba graniczy z cudem. W jego rodzinie mają tylko jedną kuzynkę, i chyba ze 20 kuzynów... To skąd tu dziewczynka ma byc?

U mnie swiąteczne porządki tez w czarnej dziurze. Nic mi sie nie chce, nie mam siły na sprzątanie. Jedynie karpia kupiła, i zamroziłam. W sobote zabiore młodego i pojedziemy do CH po jakieś prezenty, M zostanie w domu i bedzie wędził, bo robimy wędlinki sami, szyneczki, polędwice, balerony i kiełbaski:) W sumie jak zrobi to ja wiecej nic do szczescia nie potrzebuję.
Chciałam sobie zamówić torebkę jako prezent pod choinkę dla siebie, na allegro, ale podobają mi sie chyba 3 i nie moge sie zdecydowac:baffled:
 
kasia - właśnie nie mam, czuję się ledwo żywa i przytłoczona tym wszystkim, a najbardziej pracą, grudzień zawsze tak wygląda, nagle wszyscy klienci sobie przypominają, ze mają budżet do zrealizowania i że do końca roku to jeszcze coś mieli zrobić:wściekła/y: a jeszcze w tym roku kumulacja, moja ciąża, jutro wigilia czyt. popijawa w pracy, musze iść bo często się migam od takich imprez, a muszę wspólnikom o ciąży powiedzieć

a w sobotę to już mega hit czyli 100 urodziny mojej babci, czyli knajpa, kościół i inne uroczystości, a wieczorem wigilia ze znajomymi też na kilkadziesiąt osób, więc w sobotę tez nic nie porobię, na szczęście wigilia nie u nas
w niedzielę będę zasuwać ze sprzątaniem i kolejnymi piernikami, może kapustę ugotuję - ale czy to nie za wcześnie?????

co do reakcji pierworodnych, lepiej się nastawić, że pierwszy miesiąc czy 2 sielsko nie będzie, zwłaszcza jak dzieć już kumaty i ma ze 2 latka a ma mniej niż 10, ale potem będzie na pewno fajnie, u nas pierworodny wyładował swą frustrację na dziadkach, no był mega niegrzeczny dla nich, nie wiem czemu, bo bardzo ich kocha, ale przeszło mu ;-)
 
a lolcia - im dłużej nie będziemy wiedzieć i nie będzie nic widać, tym większe szanse na córcie, bo chłopaka po prostu łatwiej dojrzeć;-)
 
Koga to Ci się szykuje imprez :eek:
Podziwiam ja bym chyba rady nie dała. Piękny wiek ma babcia :)

Sosnowiczanka to namow męża na wedzonego karpia a ja wam go ukradne ha ha :D uwielbiam... niam w ogóle takie swojskie wedzone wędliny są pyszne i wiesz co jesz :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry