reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Lolcia no ja też się obawiam co to będzie tego 10 u Smile, chyba w kask się zaopatrze co by przy tym trzęsieniu głowę zachować całą:p

Nati dobrze że u Was coraz lepiej :thumbup:
 
reklama
Sempre
Na nakladki moze sie skusze przed szpitalem. Co do monitoru oddechu kolezanka juz mi odradzala bo piszczy czasem bez powodu. Ja to dziecko przy glowie bede miec z reszta pamietam jaki tryb czuwania byl. Moj mial bezdechy i w ciszy nocnej tak bylo to slychac ze od razu na nogi stawialo. Niania jak najbardziej jestem za!!! Mam juz 4 lata ponad zze swissvoice i jestem mega zadowolona!

Lolcia
Ja tez sie boje... jeszcze poltora tygodnia....
Ja juz po wizycie. Mala cipula potwierdzona. Ona jakas zboczona po mamusi bo wszystko chowa tylko cipencja swieci :-D nie to ze ja swiece bron boze haha :p

Wlasnie kupilam jeszcze pare szmat po 5 zl w hm po przecenie. Ale musze jeszcze 30 km do domu po dziurach wrocic juz mnie caly dol po przejazdzce boli... mala 510 g wazy :-)

Kasia
Tak tez zrobilam ;-) powiedzialam mu ze jak chce moze wracac 4 km do domu z buta a ja jak skoncze grzebac to wroce ;-)

Malgosia
No ja tez nie lubie takich akcji jak przy dziecku maz mowi co innego niz ja...
 
Miss ha ha ty się już nie tłumacz z tym swieceniem :p
Duza corcia i rozumiem buzinki nie pokazała?

Chwal się co kupilas ;) no i wracają ostrożnie, omijają dziury!
 
Przez zamknięty nie daję rady być tu i tu :) Więc jestem tam, a te dzisiaj tak "przeleciałam" na szybko :)


Dla mnie laktarot był niezbędny, rozkręcił mi laktację, miałam ręczny TT i pompowałam już w szpitalu :)
Nakładek nie kupowałam na początku, ale Młody nie potrafił chwytać, miałam płaskie brodawki, wiec kupiłam i się sprwdziły, bo nauczył się ciągnąć przez nie, zdjęłam i załapał pierś. Robiłam tak, że dawałam przez nakłądkę, ściągałam i dawałam pierś, żeby się uczył :)
Miałam firmy mamm i były super bo bardzo cieniutkie!
 
Missis 510g! To juz piekna waga i ciesze sie, ze corcia zostala corcia :)
Tobie zostalo juz tylko 1.5 tyg a mi 2.5 bosz to jeszcze tyyyyle czasu :)
Smile taaa powoli i spokojnie :p juz to widze :D
Moje male dzisiaj chyba wcale nie spi. Nie wiem czy to w ogole mozliwe ale co sobie siadne to sie wierci a jak nie to moze moje siedzenie dziecku nie sluzy i sie sprzeciwia? :D
 
Smile
;-)

Kasia
:p no malo i na cheile ledwo profil ujal. Wiec o 3 d nie bylo mowy bo oczywiscie nogi i raczki na glowoe wiec cipunke wypiela i mowila mam was gdzies tam se ogladajcie ;-):p z tymi dziurami problem byl bo kuzwa droga cala polatan... no ale juz jestem pod przedszkolem. Stary poszedl po synka i lece do domciu na ile da mi syn polezec to do lozka bo stary idzie na gore dziubac w remoncie znow pewnie nie bedzie widac ze cos robil ;-):p

Lolcia
No 510 to juz kawal baby. Mnie tylko przeraza ze im ona wieksza tym wiekszy nacisk na szyjke ale juz kolejna wyprawe mam dopiero za tydzien w pn wiec bede lezec i pachniec narazie. :-)moja tez dzisiaj nie spi tylko mnie laduje nogami po pecherzu.... doktorek jej sie nie spodobal i chyba dlatego teraz ja mam za kare. Pewnie to jemu tak dooopke pokazywala bo pewnie tam go miala ;-) damy rade lolcia kurcze raz juz mialysmy ciezko teraz nie moze znow byc zle co nie?? Te dzieciaki nasze to one juz sobie cos tam umyslaja ze nas maltretuja ;-)moja jak przegina to sie klade pol na boku pol lekko na brzuch i kolano to z gory opieram o lozko co by ja scisnac ciutke i sie uspokaja wtedy albo zmienia front kopania. Bo ilez mozna lac po pecherzuo_O

Wkleje fotki wyprawki jak dojde do siebie moze wieczorkiem a reszte co wypralo sie to jutro:-)
 
Hej dziewczynki. :-) Znów się długo nie odzywałam,ale mnóstwo na głowie teraz mam i po prostu brak weny. W miarę możliwości podczytuję jak się da.;-)
U mnie ruchy czuć coraz mocniej,ale.. włącza mi się to,co w pierwszej ciąży. Czyli bardzo szybko się męczę i robi mi się słabo np. w sklepie,w urzędzie,w windzie itp. I to bez względu na to czy coś jadłam,czy nie.:sorry2: Dzisiaj byłam odebrać wyniki krwi i okazało się,że mam masakrycznie niskie żelazo...więc w piątek do gina i musi mi coś wypisać.:dry: Perspektywa mdlenia w Lidlu przy zakupie 10 bułek nie jest zachęcająca..
Od kilku tygodni przez was nie mogę przestać myśleć o sokowirówce iiii...mój P. skądś wytrzasnął.:-D Stara,bo stara,ale działa i piję już pyszny soczek z marchewki. Mniam.
No,więc jak wspominałam- w piątek, 30.01 do ginki na badanie i usg połówkowe,i nie mogę się już doczekać,czy będzie chłopak,czy dziewczynka.No i oczywiście czy wszystko cacy. Oczywiście P. wlokę ze sobą,a co! Poza tym sam chce.:-D
No a w czwartek próba odwagi...wizyta u dentysty.:baffled: Tak mnie ząb od jakiegoś czasu nawala, jest ukruszony i po prostu dramat... pewnie będzie do rwania,ale trudno.Przeraża mnie ta wizyta,serio,bo mam niezbyt fajne wspomnienia z dzieciństwa dotyczące dentystów,ale.. ten ból jest nie do wytrzymania.:no: Mój tata się śmieje,że jak Cię ząb boli,to owiń sobie nogę drutem kolczastym-od razu przestanie.:-D:-D:-D
Mój krzyk będzie słychać z gabinetu nawet w Uzbekistanie.:-p
A co do imion...Tak mi się Stella podobała,ale P. postukał się tylko w głowę i powiedział,że nie ma mowy,a moja mama stwierdziła,że to imię jak dla bułgarskiej prostytutki :dry: (ale dlaczego akurat bułgarskiej??:confused: :D).
Ehh...podczytam was może troszkę teraz i zacznę z powrotem się udzielać,bo mi smutno tak samej,a P.wiadomo... facet nie zrozumie pewnych rzeczy nigdy.:-D
 
sempre gratulacje chlopca:) co do laktatora ja bez niego w 1 ciazy wytrzymalam tydzien..z racji karmienia odczowalam wiecej bolu niz zauroczenia jak to niektore mamy mowia .. dla mnie bez wiekszego wow.. we lzach prosilam siostre by mi laktator przywiozla... z reszta moje suty to atrapy... :) dwa wielkie kratery.. po,porodzie ogladala je babka z poradni laktacyjnej i sama stwierdzila ze lepszy bedzie laktator w moim wypadku... z reszta gdyby nie laktator to pewno po tym pierwszym tygodniu lez skoczylabym na mm.. a tak mlody mleko pil jakies 4 -5 misiecy.. choc troche kiepski ten laktator byl... tobie radzilabym chyba poczekac do porodu bo moze nie bedziesz miec problemow z karmieniem.. ewentualnie rozeznac sie zeby wiedziec w razie czego jaki kupic.. co do kapturkow u mnie sie nie sprawdzily wogole ale znajoma dala rade.. co do niani mam normalna z motoroli bez bajerow.. jak dla mnie sa zbedne.. za to sama niania rewelacja moglam z nia do sklepu na osiedle wyskoczyc i zasiegu nie tracila.. :) oczywiscie sprintem..
 
reklama
Karotka
Ja gdzie nie pojde to mdleje nawet w szpitalu i w domu wiec wiem co czujesz ;-) a mozna rwac zeby w ciazyo_Oo_O:O ja mam jeden w rozwalony po kanalowce i nie boli na szczescie wiec zrobie po porodzie albo po 31 tc bo teraz sie boje. Siedz z nami siedz :-)

Sempre
Tak naprawde sama zobaczysz co ci sie przyda a co nie. Moze byc tak ze np teraz ci sie nie przyda a przy kolejnym szkrabie bedzie potrzebne czy na odwrot. Wiec wiesz my mozemy tylko mowic za siebie :-) ale z tym laktatorem to zrobilabym tak jak jedna pisala meza uswiadomic jaki w razie co i go pogonic gdyby okazal sie potrzebny. Powodzenia z zakupami :-) ja jeszcze czapeczki pajacyki i body plus skarpeteczki. Moze jeden polarkowy pajac i z ubranek mam prawie wszystko na okolo 3 miechy wiec niedlugo zaczne kompletowac pieluchy pampersy i inne rzeczy do pielegnacji :-)

Ale przemarzlam bbbr
 
Do góry