reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

raczej mam ciazowa zebre.. :/ i to w 1 dzien mi wyszla.. chyba wina tego ze wczoraj pobiegalam za rowerkiem z synem i sie mi brzuch obnizyl...
 
reklama
Malinka współczuję choroby córeczki,ale na pewno wszystko będzie dobrze. Babeczki silne są.:-)
asiorrek uuu rozstępy... uroki ciąży..:baffled: Na szczęście mnie w pierwszej ciąży ominęły,teraz (odpukać!) też...ale wszystko się może zdarzyć.:sorry: Może smaruj oliwką czy cuś? No nie znam się,ale wiem ,że ponoć nawet najlepsze kremy i cuda-wianki nie pomogą,bo jeśli rozstępy mają wyjść,to i tak wyjdą. Dupa.:angry:
U mnie leniwa sobota,zalegamy w łóżku raczej.:-p

A,właśnie. Słuchajcie,macie jakieś pomysły na dzień dziecka? Bo ja myślałam o wypadzie do Mc Donalda,ale to oklepane,a poza tym pewnie pół mojego miasta wpadnie na ten sam pomysł...I chyba kupimy młodej rowerek. W sensie już taki na 2 kołach,tylko dostosowany do jej wieku i wzrostu. Znalazłam super,tuż obok mnie na ebayu używany za 30 euro,ale wygląda jak nówka...Myślicie,że warto czy może lepiej nowy? Albo jakieś inne pomysły? No pusto we łbie mam.:-p
 
Ostatnia edycja:
inzagata to może jak ja młodej ten rowerek kupię,ona się parę razy wywali,ja będę za nią biegać i się denerwować,to też mi wody odejdą albo jakieś skurczyki przyjdą.:-D
 
Malinka Na pewno wszystko bedzie dobrze po antybiotyku, corcia wroci Szybko do zdrowka.
Ja wciaz Nie moge uwierzyc ze te dzieciaczki wszystkie miescily sie I nad w brzuszkach. One takie Jak prawdzie juz Duze bobasy.
Mnie cos od wczoraj Goni do toalety mam nadzieje ze juz niedlugo nadejdzie godz 0:)
Czekam z niecierpliwoscia na nasza mala kruszynke :)

Duzo Sloneczka od nas :)
 
Karotka rower fajny pomysl (nie wiem ile ma Twoja corcia ale takie "gadzety" to zawsze duzo frajdy) ;)
A co do wyjscia gdzies to np w warszawie jest tyle imprez organizowanych z tej okazji ze nie nadazam juz za przegladaniem ogloszen na fejsie,wiec mysle ze za rok czy dwa bedziemy miec ciezki orzech do zgryzienia gdzie isc.A moze jakies wesole miasteczko?albo jak Mala lubi to wypad gdzies do lasu czy nad jezioro?lodki,labedzie,karmienie ich,te sprawy.Dzieci chyba to lubia ;)

Malinka,duzo sil dla Twojej kruszynki malej ;) pisz jak bedziecie juz w domku a wierze ze to juz niedlugo ;) i pamietaj ze najwazniejsze ze jestes przy Niej,Ona to wszystko czuje i szybciej zwalcza wszelkie chorobska ;)
 
Karotka synek ma rowerek używany po 2 dzieciaków i nadal jest jak nowy (no może troszkę poobijany). Te mniejsze rowerki śmiało można kupować używane, bo je krótko się używa.
 
Karotka nasz młody dostał na ten sezon poobijany rower po sąsiedzie do nauki jazdy i pewnie dobije go zupełnie ;) A w przyszłym sezonie jak już będzie umiał jeździć kupimy mu nowy.
 
Malinka, dużo sił dla Ciebie :* u mnie też nie najlepiej, ale damy radę!
Inzagata, u nas to jakaś inna bakteria, ale już wiadomo, że antybiotyk trafiony, także mam nadzieję, że tydzień wystarczy.
Nunka, tą korą z dębu zimną psikałam bo nie chciało mi się z tym chodzić i podgrzewać. Ale zimne też przyjemne na obrzęk.

Kurcze cieżko jest w szpitalu. Łapie mnie jakaś depresja... Nie mogę sobie poradzić z tym karmieniem. Nie mam zupełnie apetytu - mogłabym nic nie jeść... Trzymajcie za nas kciuki.
 
reklama
tak wlasnie myslalam ze zimnym psikasz,bo komu by sie chcialo latac za kazdym razem podgrzewac ;p i jeszcze czekac az ostygnie do normalnk temperatury zeby nie oszalec jak sie to zaaplikuje na taka rane!!;/
Kurde Laski,dacie rade jeszcze chwile w szpitalach.Domyslam sie ze ciezko jest,bo to w koncu nie dom ;/ przesylam mase pozytywnej energii z mojego loza - dzisiaj dzien kompletnego lenia i leze caly dzien w lozku.Zreszta co tu innego robic jak gdzie nie przejde albo sie nie schyle to mam skurcze i bole miesiaczkowe ;)
 
Do góry