reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Agawera też tak myślę , dobry lekarz to podstawa ale dobrze że wszystko skończyło się dobrze :) ja też leżałam na klinicznej i nie polecam. A czemu nie karmisz piersią tylko sciagasZ pokarm ? Mała rozbudziła by ci laktacje. Ja walczyłam 4 tygodnie żeby karmić i udało się :) choć było bardzo bardzo ciężko ...
 
reklama
Przystawialam i dalej przystawiam pije herbaty na laktacje preparat na pobudzenie laktacji ten reklamowany no i odciagam i nic a i jeszcze na Początku kawa inka a teraz litr kawy zbozowej. Jak ktoś ma jakieś propozycje na laktacje to poproszę
 
Hhmm czytam tak Twoja opowiesc, Agawera,i stwierdzam,ze lekarze sa chyba jacys dziwni...;/ mnie tez chcieli klasc do szpitala bo Maly bym za maly wg usg o tydzien,pozniej o poltora i w koncu o tydzien i 6dni.Stwierdzili ze potrzebne dodatkowe badania i jakies inne *******y.Zapytalam tylko czy wg tego zajebistego sprzetu ktory tu maja przeplywy sa ok?tak.Raczki,nozki ma?ma.Rusza sie?tak,serduszko bije?tak.Ok.Ja czuje sie dobrze,nic mnie nie boli,wiec nigdzie sie nie wybieram.I musze przyznac,ze to byla najlepsza moja decyzja,bo tak to urodzilabym w 36 czy 37 tyg i to pewnie przez cc,a tak donosilam do 39 i urodzilam naturalnie.Czasami przeczucie jest wazniejsze niz opinia jakiegos pozal sie boze wynalazku ;)
A ak w ogole to chcialam sie pochwalic moim pieknym smieszkiem ;)
ImageUploadedByForum BabyBoom1439721205.175832.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439721205.175832.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439721205.175832.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
Nunka u mnie za drugim pobytem to wychodziły takie rzeczy ze aż zalowalam ze zaszłam w ciążę. Sądzę że kliniczna to najgorszy szpital jaki mnie diagnozowal a lekarze bali się odpowiadać na pytania jedynie ordynatorka mówiła jakieś szczępki a ty miałaś się domyślać o co chodzi
 
Martii skad ja znam te dobre rady dot laktacji i diety!"zjadlas sliwke/gruszke?nooo to zobaczysz jaka bedzie mial kolke!!" albo jakies inne "rewelacje" slysze na temat wychowania "no tak,polozony placze bo przyzwyczailas do bujania" noz kurna juz wytrzymac nie moge!super ze siedze sobie u rodzicow 2 tygodnie bo obiad mam,czasami zajma sie malym,ale pod wzgledem tych "dobrych rad" to ciesze sie ze wracam dzis do siebie...juz mam dosc tego gledzenia.Ja tam diety zadnej nie trzymam.Niezaleznie od tego co zjem to i tak kolki beda i tak.Uklad trawienny jeszcze nie dorosl i czy zjem gruszke czy nie to bedzie go bolal brzuszek.Eliminuje jedynie jak widze wysypke ale tez tylko na tydzien lub dwa i potem znowu probuje ;)
Asiorek ja bylam przekonana ze Ty odciagasz tylko po to zeby miec zapasy a nie po to zeby karmic Mala!kurde 5h to rzeczywiscie jakas masakra!!ja sie tak wlasnie zastanawiam jak by to bylo gdybym miala dwojke dzieci - przeciez ja non stop chodze z cycem na wierzchu...z drugim dzieckiem to juz absolutnie nic bym nie zrobila...no ale drugie poki co mi nie grozi wiec nie bede o tym myslec hehehe ;)
 
no nunka niestety moje sutki sa dosc skomplikowanie zbudowane.. od dziecka mialam z nimi problemy bo mi ropialy zapalaly sie i wogole . jak przy plaskich jeszcze jako tako karmic idzie tak przy moich lipa totalna. moje sutki nawet nie sa wklesle one sa jakby zamkniete za guzkami takimi.no jak kratery... ciezko to wyjasnic . zeby laktator je zassal to trzeba je rozchylic . jestem wybrykiem natury.. nie mecze siebie ani dziecka z przystawianiem.. przerabialam to przy pierwszym . tylko placz byl i stres i nerwy..to nie koniec swiata ze nie mam jej przy cycu a bliskosc to i tak dostaje.. i nie slucham juz tych wszystkich opowiesci jak to pieknie cycem karmic i puszczam mimo uszu uwagi i zdziwienia jakto nie potrafisz karmic. dziecko kazdy cyc chwyci i sie nauczy.. zapewniam nie kazdy cyc zdolny do karmienia..
 
Ostatnia edycja:
Ja też podziwiam :) jeśli chodzi o rady co do laktacji . Dam tylko jedną spokój :) u mnie kiedy już odpuscilam i powiedziałam sobie no trudno jak się cycem nie naje dam jej butlę , będę karmić mieszanie nagle po jakimś tygodniu mała nie potrzebowała już butli wystarczył jej cyc :)
 
reklama
Do góry